Wszystkie aktualności

-15% NA WSZYSTKO w Sklepie Kibica Stali Rzeszów!

poniedziałek, 27/12/2021

Na ostatnie dni 2021 roku przygotowaliśmy dla Was promocję w Sklepie Kibica Stali Rzeszów! Od teraz do 31 grudnia WSZYSTKIE PRODUKTY dostępne online i stacjonarnie przeceniliśmy o 15%! Zapraszamy na sklep.stalrzeszow.pl lub do Sklepu Kibica Stali Rzeszów w Millenium Hall (pon-pt 16:00-21:00, weekendy 10:00 – 21:00).

W ofercie Sklepu Kibica Stali Rzeszów w ostatnich tygodniach pojawiło się wiele nowości. Jako pierwsze pojawiły się nowe koszulki retro, nawiązujące do klasycznego, futbolowego designu z lat 79. i 80. Jednocześnie do naszej oferty dołączyły bluzy, szyte w Polsce z doskonałego materiału, zapewniające najwyższą jakościową półkę.

Zapewniliśmy także stalowski ubiór najmłodszym Kibicom – do sprzedaży trafiły body dziecięce „Chcę do młyna!” Produktami szczególnie nieprzeznaczonymi dla dzieci w naszej ofercie są kufle i szklanki do piwa oraz szklanki do whisky produkowane przez Krosno. Zestaw szklanego asortymentu uzupełniły biało-niebieskie kubki, idealne do pracy lub do domu. Listę nowości zamykają czapki zimowe, szale, bawełniane skarpety oraz kalendarz ścienny na 2022 rok z podpisem Andrei Prokicia!

NOWE PRODUKTY W OFERCIE NASZEGO SKLEPU:

KOSZULKI RETRO

BLUZY

CZAPKI ZIMOWE, SZALE

KUFLE, SZKLANKI, KUBKI

BODY DZIECIĘCE

SKARPETY

✅ KALENDARZE (wyłącznie sprzedaż stacjonarna w sklepie w Millenium Hall!)

Najnowsze aktualności