Wszystkie aktualności

Aż trzech Stalowców w XI kolejki 2 ligi!

piątek, 02/10/2020

Po 6. kolejce II ligi możemy cieszyć się nie tylko z dobrego występu Stalowców na najdalej oddalonym od nas stadionie w tych rozgrywkach i wyniku, jaki osiągnęła tam nasza drużyna. Cieszy również fakt, że występ ten został doceniony przez ekspertów z tygodnika Piłka Nożna, których zdaniem aż trzech Biało-niebieskich zasłużyło na znalezienie się w najlepszej jedenastce 6. kolejki! Brawo panowie!

Na łamach portalu pilkanozna.pl czytamy: „Stal pokazała klasę w Stargardzie. Wygrana 5:0 nie pozostawiła złudzeń Błękitnym. Duet trenerski rzeszowian musi cieszyć wynik, ale i postawa młodzieżowców. Błażej Szczepanek oraz Wiktor Kłos należeli do najlepszych na boisku. Mecz w jedenastce Stali kończyło sześciu piłkarzy urodzonych w 2000 roku lub młodszych. Brawo!”

Jedenastka 6. kolejki wg tygodnika Piłka Nożna:

Biegański (Skra Częstochowa) – Bochenek (Znicz Pruszków), Brodziński (Pogoń Siedlce), Głowacki (Stal Rzeszów)Szczepanek (Stal Rzeszów), Babiarz (Wigry Suwałki), Urynowicz (GKS Katowice), Kłos (Stal Rzeszów) – Adamek (Wigry Suwałki), Surdykowski (Olimpia Elbląg), Wolny (Sokół Ostróda)

Najnowsze aktualności