Wszystkie aktualności

Bartłomiej Poczobut nowym zawodnikiem Stali Rzeszów

piątek, 09/07/2021

Bartłomiej Poczobut został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 27-letni pomocnik związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Bartłomiej Poczobut pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynach juniorskich ze Szczecinka – Wielim, UKS 7 i Darzbór Szczecinek. Następnie przeszedł do zespołów młodzieżowych Bałtyku Koszalin, by w sezonie 2011/2012 zadebiutować w pierwszej drużynie tego klubu. Później Poczobut reprezentował barwy Gwardii Koszalin, Błękitnych Stargard, Bytovii Bytów i GKS-u Katowice. Przez ostatnie dwa sezony nowy zawodnik Stali Rzeszów występował w Widzewie Łódź. Poczobut ma na swoim koncie łącznie 140 występów na poziomie I ligi.

Szukając zawodników do Stali zwracaliśmy uwagę na kwestie sportowe oraz mentalne, a Bartek wpisuje się w profil drużyny pod każdym z tych względów. Potrzebujemy piłkarzy, którzy potrafią brać na siebie odpowiedzialność na i poza boiskiem, do tego gwarantując właściwy poziom piłkarski. To kolejny transfer, którym podnosimy rywalizację o miejsce w wyjściowym składzie – powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

Bartłomiej, witamy w Stali!

Najnowsze aktualności