Wszystkie aktualności

Bartosz Snopczyński w Stali Rzeszów

środa, 14/07/2021

Bartosz Snopczyński został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 20-letni napastnik został wypożyczony na rok z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Bartosz Snopczyński przygodę z piłką rozpoczynał w juniorskich zespołach Blasku Odrzywół i Ceramiki Opoczno. W sezonie 2017/2018 zadebiutował w seniorskiej drużynie klubu z Opoczna. Następnie młody napastnik przeszedł do Lechii Tomaszów Mazowiecki, a z niej do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

W procesie transferowym poszukujemy zawodników pod konkretny profil na każdej pozycji. Bartosz Snopczyński jest przykładem ofensywnego piłkarza, który wpisuje się w nasz styl gry, jest uniwersalny. Roczne wypożyczenie jest dobrym rozwiązaniem dla każdej ze stron. Liczymy, że w Stali Bartosz rozwinie się, ale przede wszystkim od pierwszego dnia pomoże drużynie w osiąganiu jak najlepszych wyników – powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do Stali Rzeszów. Jest to zespół aspirujący do awansu, dlatego też myślę, że będzie to dla mnie świetne miejsce do rozwoju – powiedział Bartosz Snopczyński chwilę po podpisaniu kontraktu.

Bartosz, witamy w Stali!

Najnowsze aktualności