Wszystkie aktualności

Daniel Pawłowski w Stali Rzeszów

środa, 14/07/2021

Daniel Pawłowski został zawodnikiem Stali Rzeszów. 18-letni obrońca związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Daniel Pawłowski pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorskich zespołach Orionu Niedrzwica Duża, skąd przeszedł do PN Motoru Lublin. Następnie Pawłowski przez ponad 4 sezony występował w drużynach młodzieżowych Sygnału Lublin, skąd przed wiosną sezonu 2018/2019 trafił do BKS-u Lublin. W sezonie 2019/2020 młody obrońca reprezentował już barwy drugiego zespołu Stali Rzeszów, a w minionych rozgrywkach zdobywał cenne doświadczenie w seniorskiej piłce w Wólczance Wólka Pełkińska.

Daniel to młody środkowy obrońca, którego oglądałem w meczach poprzedniego sezonu. Ma ogromny potencjał, jest inwestycją na przyszłość, ale absolutnie nie wykluczam, że wywalczy sobie miejsce w składzie jeszcze w tym sezonie. Dotyczy to zresztą nie tylko jego, ale każdego zawodnika Stali Rzeszów – powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

Daniel w naszym Klubie był od samego początku i zaczynał w drużynach młodzieżowych. Przez cały okres kariery, którą zaczął u nas, rozwijał się i był wyróżniającym się zawodnikiem. Daniel cały czas się rozwijał, dorastając z piłką i z biegiem czasu stawał się coraz mądrzejszym zawodnikiem. Jego inteligencja boiskowa to jego wielka zaleta, do której później doszło przygotowanie fizyczne, wzrost czy chęć zdobywania wiedzy z zakresu piłki, a później jej wdrażanie. Jest to bardzo dobry materiał na środkowego obrońcę – dodał Robert Grabias, wiceprezes Sygnału Lublin.

Cieszę się, że podpisałem kontrakt ze Stalą Rzeszów. Jest to dla mnie kolejny krok do przodu i wyróżnienie, dlatego będę chciał wykorzystać tę szansę jak najlepiej – powiedział Daniel Pawłowski po podpisaniu umowy z naszym klubem.

Daniel Pawłowski jest kolejnym zawodnikiem, który trafia do Stali Rzeszów dzięki współpracy z klubami satelickimi biało-niebieskich. Podobną drogę do pierwszego zespołu biało-niebieskich przebyli m.in. Wiktor Kłos, Dawid Olejarka czy Jakub Szczypek.

Daniel, witamy ponownie w Stali Rzeszów!

Najnowsze aktualności