Wszystkie aktualności

Garść informacji przed sobotnim meczem ze Śląskiem II Wrocław

piątek, 16/10/2020


– Gramy w sobotę 17. października 2020 r. o godz. 15:00

– UWAGA: mecz 9. Kolejki II ligi pomiędzy Stalą Rzeszów a Śląskiem II Wrocław odbędzie się bez udziału publiczności. Powodem jest decyzja władz państwowych w związku z obecną sytuacją pandemiczną w Polsce, ogłoszona dnia 15.10.2020 r. przez Premiera.

– Rzeszów znalazł się więc w tzw. strefie czerwonej. Wobec tego, powrót do gry z Waszym udziałem jest uzależniony tak naprawdę od nas wszystkich i przestrzegania przez całe społeczeństwo wskazanych przez rząd zasad i obostrzeń. Wierzymy, że w końcu wszystko wróci do normy i życzymy Wam oraz Waszym bliskim dużo zdrowia. Dbajcie o siebie!

– Mimo prób, ze względów organizacyjnych leżących po stronie operatora transmisji, nie jest on w stanie w tak krótkim czasie, jaki został do meczu ze Śląskiem II Wrocław, zorganizować bezpłatnej transmisji z tego spotkania dla posiadaczy karnetów. Każdy karnetowicz będzie miał przedłużoną ważność karnetu o tyle meczów w kolejnej rundzie lub sezonie, ile ominie w bieżących rozgrywkach z uwagi na konieczność organizacji meczów domowych Stali bez udziału publiczności. Karnet przedłuży się automatycznie, bez konieczności zgłaszania tego faktu.

Wszystkim, którzy dokonali zakupu biletów na spotkanie ze Śląskiem II Wrocław proponujemy dwa rozwiązania. Po pierwsze, kibic z ważnym biletem na ww. spotkanie będzie mógł go wykorzystać na inny mecz w sezonie 2020/2021. By tak się stało, do 24 godzin przed danym meczem z udziałem publiczności należy napisać maila w tej sprawie na adres: bilety@stalrzeszow.pl. Oczywiście można również w terminie miesiąca od daty meczu ze Śląskiem II Wrocław wnioskować o zwrot środków pod tym samym adresem mailowym.

– Dopingujemy z domów, ale nadal mocno i przez cale 90 minut!

– Sklep kibica na stadionie będzie nieczynny. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej nowej oferty także na stronie sklep.stalrzeszow.pl. Tak jest wygodniej i bezpieczniej.

– Realizowana będzie transmisja LIVE meczu, którą obejrzycie na tvcom.pl w systemie PPV za 15 zł (kupując dostęp, wspieracie swój klub!). Link do transmisji: https://bit.ly/3dBEflG

– W sobotę od godz. 12:00 wystartujemy Centrum Meczowe na stalrzeszow.pl, gdzie możecie śledzić wszystkie informacje związane z meczem, a od 15:00 relację tekstową LIVE.

– Zasady pracy mediów pozostają bez zmian.

 
HEJ STAL!

Najnowsze aktualności