Wszystkie aktualności

Garść informacji przed spotkaniem z GKS-em Katowice

czwartek, 10/12/2020


– Gramy w niedzielę 13. grudnia 2020 r. o godz. 12:15

– UWAGA: mecz 18. kolejki II ligi pomiędzy Stalą Rzeszów a GKS Katowice odbędzie się bez udziału publiczności. Powodem jest decyzja władz państwowych w związku z obecną sytuacją pandemiczną w Polsce, ogłoszona dnia 15.10.2020 r. przez Premiera.

– Rzeszów znalazł się w tzw. strefie czerwonej. Wobec tego, powrót do gry z Waszym udziałem jest uzależniony tak naprawdę od nas wszystkich i przestrzegania przez całe społeczeństwo wskazanych przez rząd zasad i obostrzeń. Wierzymy, że w końcu wszystko wróci do normy i życzymy Wam oraz Waszym bliskim dużo zdrowia. Dbajcie o siebie!

– Każdy karnetowicz będzie miał przedłużoną ważność karnetu o tyle meczów w kolejnej rundzie lub sezonie, ile ominie w bieżących rozgrywkach z uwagi na konieczność organizacji meczów domowych Stali bez udziału publiczności. Karnet przedłuży się automatycznie, bez konieczności zgłaszania tego faktu.
– Dopingujemy z domów lub miejsc pracy, ale nadal mocno i przez cale 90 minut!
– Otworzyliśmy nowy oficjalny sklep kibica w Millenium Hall (2. piętro) – to najlepsze miejsce na Twoje przedświąteczne zakupy! Serdecznie zapraszamy również do sprawdzenia naszej nowej oferty także na stronie sklep.stalrzeszow.pl.

– Realizowana będzie transmisja LIVE meczu, którą obejrzycie na TVP SPORT.

– W niedzielę od godz. 11:00 wystartujemy Centrum Meczowe na stalrzeszow.pl, gdzie możecie śledzić wszystkie informacje związane z meczem, a od 12:15 relację tekstową LIVE.


– Zasady pracy mediów pozostają bez zmian. Ze względów organizacyjnych zmianie ulega natomiast miejsce trybuny prasowej. Więcej informacji: TUTAJ.

 
HEJ STAL!

Najnowsze aktualności