Wszystkie aktualności

#GramyDalej z BorgWarner Rzeszów!

czwartek, 17/02/2022

#GramyDalej z BorgWarner Rzeszów, który pozostaje naszym sponsorem na kolejny sezon!

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. BorgWarner Inc. to 93 lokalizacje w 22 krajach zatrudniających łącznie 49 tys. osób. Zakład BorgWarner Rzeszów tj. dywizja Drivetrain Systems znajduje się na terenie Campusu BorgWarner w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym w podrzeszowskiej Jasionce. BorgWarner Rzeszów specjalizuje się w produkcji podzespołów do automatycznych skrzyń biegów, elektrozaworów, modułów sterujących wraz ze sprzęgłami jednokierunkowymi i tarczami ciernymi. Dostarczamy swoje produkty do niemal wszystkich znaczących producentów samochodów na całym świecie. Starania firmy BorgWarner nakierowane są w głównej mierze na zwiększenie oszczędności paliwa, redukcję emisji spalin i optymalizację osiągów. BorgWarner Rzeszów tworzą ludzie z pasją, wdrażający innowacyjne pomysły, nastawieni na współpracę, szybko dostosowujący się do nowych warunków, a ich pracę cechuje dążenie do osiągania najwyższej jakości i precyzji wykonania powierzonych zadań.

– „Bardzo się cieszę, że nasza współpraca z firmą BorgWarner będzie kontynuowana. Polski oddział tego światowego koncernu wspiera Stal Rzeszów już od kilku lat, a decyzja o dalszych wspólnych działaniach tylko potwierdza zadowolenie obu stron. Dzięki zaangażowaniu firmy BorgWarner oraz wszystkich sponsorów, Stal Rzeszów może niezmiennie się rozwijać oraz walczyć o najwyższe cele. Jestem przekonany, że synergia firmy BorgWarner i Stali Rzeszów pomoże w rozwoju obu podmiotów oraz całego regionu” – powiedział prezes Stali Rzeszów Rafał Kalisz.

– „Jednym z naszych celów jest przyczynianie się do rozwoju regionu, który zawsze idzie w parze z rozwojem sportu. Postanowiliśmy pozostać sponsorami klubu piłkarskiego Stal Rzeszów. Jest to klub z historią i ambicjami. Wierzymy, że nasze wsparcie pozwoli realizować cele, które stoją przed tą drużyną. Wszyscy chcemy oglądać w Rzeszowie piłkarskie emocje na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Cieszymy się, że Stal Rzeszów stawia także na młodych zawodników oraz daje im możliwości realizowania swoich pasji. Trzymamy kciuki za Stal, kibicujemy i życzymy powodzenia” – powiedział dyrektor firmy BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. Dariusz Olejarski.

Dziękujemy za dotychczasową pomoc i wsparcie oraz cieszymy się, że #GramyDalej z BorgWarner Rzeszów!

Najnowsze aktualności