Wszystkie aktualności

Informacja dla posiadaczy karnetów na sezon 2020/2021

środa, 04/11/2020

W sytuacji, w której mecze domowe naszej drużyny odbywają się bez udziału publiczności, co jest skutkiem decyzji władz państwowych podyktowanej obecną sytuacją pandemiczną w Polsce, Klub uprzejmie informuje, iż każda osoba, która zakupiła karnet na rundę jesienną lub na sezon 2020/2021 będzie miała przedłużoną ważność karnetu o tyle meczów w kolejnej rundzie lub sezonie, ile ominie w bieżących rozgrywkach z uwagi na konieczność organizacji meczów domowych Stali bez udziału publiczności. Karnet przedłuży się automatycznie, bez konieczności zgłaszania tego faktu.

W ten sposób Klub pragnie zrekompensować karnetowiczom niemożliwość oglądania meczu i kibicowania Stali na żywo z wysokości trybun.

Z uwagi na wspomniane obostrzenia, wykupy dostępów do transmisji na tvcom.pl (PPV) oraz zakupy w oficjalnym sklepie kibica online (sklep.stalrzeszow.pl) stają się jedynym dochodem Klubu z dnia meczowego. W tym niełatwym dla wszystkich czasie, szczególnie zachęcamy więc do wspierania Stali i apelujemy o to, byście dbali o zdrowie swoje i bliskich.

Mamy nadzieję, że już wkrótce widzimy się z powrotem przy H69!

Najnowsze aktualności