Wszystkie aktualności

Kierownik organizyjny Akademii Stali z odznaczeniem PZPN!

środa, 18/12/2019

Kierownik organizacyjny Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów Krystian Pietrycha został doceniony przez Podkarpacki ZPN!

Autor tekstu: Tomasz Flakowski

„Dziękuję Podkarpackiemu ZPN za odznaczenie, a jednocześnie za docenienie mojej pracy jaką wykonywałem i nadal wykonuję w sporcie. Podziękowania dla klubów, w których rozwijałem swoją pasję do piłki nożnej i futsalu tj. Pogoń Leżajsk, Góral Tryńcza, dzięki którym mogłem spełnić swoje marzenie, jakim było połączenie pracy ze swoim hobby, a dała mi taką możliwość w profesionalnym wydaniu nasza Stal Rzeszów” – powiedział Pietrycha.

Brązową Odznakę Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej nasz kierownik otrzymał podczas meczu 2 Ligi Futsalu pomiędzy Góralem Tryńcza a ekipą Futsal Team Przeworsk.

Mimo zaledwie 30 lat na karku Pietrycha ma za sobą już wieloletni staż w charakterze działacza piłkarskiego na Podkarpaciu. W latach 2014 – 2018 był członkiem zarządu Pogoni Leżajsk, moderatorem social mediów i kierowników tejże drużyny, od 2014 roku pełni również rolę kierownika drużyny futsalowej Górala Tryńcza, gdzie od 2019 roku jest również wiceprezesem klubu, a również od 2019 roku w naszej akademii spełnia się, jako kierownik organizacyjny.

Krystianowi gratulujemy i życzymy jak największej ilości sukcesów nie tylko w podkarpackim sporcie, ale i na arenie ogólnokrajowej!

Autor tekstu: Tomasz Flakowski

Najnowsze aktualności