Wszystkie aktualności

Kolejne otwarte spotkanie z kibicami już 21 lutego!

wtorek, 28/01/2020

Od jesieni 2019 roku klub organizuje cykliczne spotkania z kibicami Stali.

Autor tekstu: Tomasz Flakowski

Kibice

W piątek, 21 lutego 2020 roku o godz. 19:00 w sali konferencyjnej na stadionie Stali Rzeszów przy ul. Hetmańskiej 69 organizowany będzie kolejny już #TweetUp, czyli spotkanie w luźnym charakterze, dla tych, którzy zazwyczaj znali się dotychczas tylko przez Internet lub z widzenia z trybun.

Na czym polegają #TweetUp’y Stali Rzeszów najlepiej wyjaśnia jeden z ich uczestników:

„To było bardzo dobre spotkanie, gdzie rozmawialiśmy na temat wielu spraw i projektów, które w niedługim czasie będą wdrażane w klubie. Każdy z Nas podzielił się swoją opinią, ale i również podsunął pomysły, które będą wykorzystane. Szkoda tylko, że tak mało osób uczestniczyło. Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu będzie Nas więcej. Brawo, super inicjatywa!” – pisał jeden z kibiców po pierwszym takim spotkaniu, które miało miejsce w listopadzie 2019 roku. Na kolejnym było już dwa razy więcej zainteresowanych.
Spotkania mają charakter otwarty, przychodzą na nie kibice młodzi, w średnim wieku i ci, którzy dawno przekroczyli już 50-tkę. Zapraszamy kolejnych – bliska relacja klubu z tymi, którzy go współtworzą jest dla nas najważniejsza. Równie ważne jest wysłuchanie opinii i wsłuchanie się w Wasz głos. Dzięki temu razem rozwijamy naszą Stal!

Autor tekstu: Tomasz Flakowski

Najnowsze aktualności