Wszystkie aktualności

Komunikat ws. organizacji pracy i meczów Stali Rzeszów

czwartek, 15/10/2020

Biura zamknięte dla osób niepracujących w klubie

Stal Rzeszów S.A. uprzejmie informuje, że ze względu na sytuację pandemiczną w kraju oraz włączenie Rzeszowa do czerwonej strefy, chcąc dbać o zdrowie Wasze i pracowników klubu, biura klubu przy Hetmańskiej 69 dla osób z zewnątrz będą zamknięte. We wszelkich sprawach zachęcamy do kontaktu telefonicznego (tel. 17 710 00 08) bądź mailowego, na adres: sekretariat@stalrzeszow.pl.

Przed sekretariatem (pok. 18) ustawiony został pojemnik, w którym można zostawiać dokumenty.

Mecz 17.10.2020 r. ze Śląskiem II Wrocław bez udziału publiczności

W związku z decyzją o włączeniu Rzeszowa do strefy czerwonej z powodu pandemii COVID-19, zaplanowane na 17.10.2020 r. (sobota) o godz. 15:00 spotkanie 9. kolejki II ligi pomiędzy Stalą Rzeszów a Śląskiem II Wrocław odbędzie się bez udziału kibiców. 

Informacja dla karnetowiczów

Mimo prób, ze względów organizacyjnych leżących po stronie operatora transmisji, nie jest on w stanie w tak krótkim czasie, jaki został do meczu ze Śląskiem II Wrocław, zorganizować bezpłatnej transmisji z tego spotkania dla posiadaczy karnetów. 

Natomiast każdy karnetowicz będzie miał przedłużoną ważność karnetu o tyle meczów w kolejnej rundzie lub sezonie, ile ominie w bieżących rozgrywkach z uwagi na konieczność organizacji meczów domowych Stali bez udziału publiczności. 

Karnet przedłuży się automatycznie, bez konieczności zgłaszania tego faktu.

Informacja dla osób z ważnym biletem na Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław

Wszystkim, którzy dokonali zakupu biletów na spotkanie ze Śląskiem II Wrocław proponujemy dwa rozwiązania. Po pierwsze, kibic z ważnym biletem na ww. spotkanie będzie mógł go wykorzystać na inny mecz w sezonie 2020/2021. By tak się stało, do 24 godzin przed danym meczem z udziałem publiczności należy napisać maila w tej sprawie na adres: bilety@stalrzeszow.pl. Oczywiście można również w terminie miesiąca od daty meczu ze Śląskiem II Wrocław wnioskować o zwrot środków pod tym samym adresem mailowym.

Transmisja meczu ze Śląskiem II Wrocław

Zaplanowany na sobotę 17.10.2020 r. spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy tvcom.pl w systemie PPV za 15 PLN. Link do transmisji: https://bit.ly/3dBEflG

Zasady pracy mediów pozostają bez zmian.

Najnowsze aktualności