Wszystkie aktualności

Meldunek z Woli Chorzelowskiej #1: Przyjazd, szybka kawka i trening

poniedziałek, 16/01/2023

W poniedziałek 16 stycznia piłkarze Stali Rzeszów rozpoczęli zgrupowanie w Rado Resort w Woli Chorzelowskiej i od razu zabrali się do pracy.

Kwadrans przed godziną 17:00 pod Rado Resort w Woli Chorzelowskiej zajechał autokar wiozący piłkarzy Stali Rzeszów, którzy w tej podmieleckiej miejscowości przebywać będą do piątku. Pomimo tego, że na poniedziałek wypadał Blue Monday, a więc najbardziej depresyjny dzień w roku, w naszej ekipie nastroje zdecydowanie dopisywały.

Po szybkim zameldowaniu się i zajęciu swoich pokoi, można się było udać na małą kawkę, ale zbyt wiele czasu na pogaduszki nie było, bo już o 17:30 rozpoczynał się pierwszy trening tego zgrupowania.

Już na boisku, trener Daniel Myśliwiec nakreślił plan na te zajęcia, a następnie piłkarze pod wodzą trenera przygotowania motorycznego Zbigniewa Dąbka rozpoczęli rozgrzewkę. Temperatura nie była zbyt wysoka, więc należało odpowiednio dogrzać mięśnie, bo już na dzień dobry biało-niebieskich czekały dosyć intensywne zajęcia.

Dzisiejszy trening, jak to w poniedziałki, był po części regeneracyjny, ale mimo wszystko mocno też popracowaliśmy. Skupialiśmy się przede wszystkim na przejściu z obrony do ataku, aby pierwsze podanie było zdobywające teren, tak by wykorzystać momenty, kiedy obrona przeciwnika jest średnio zorganizowana – powiedział nam Łukasz Łukasz Góra, obrońca Stali Rzeszów.

Po treningu można się było udać na kolację, a po niej drużyna miała już czas wolny. Tym sposobem poniedziałek dobiegł końca, To był czas, aby złapać lekki oddech, bo na wtorek zaplanowane są już dwa treningi, oba na boisku.

Najnowsze aktualności