Wszystkie aktualności

Meldunek z Woli Chorzelowskiej #4: Śnieg, trening i integracja

czwartek, 19/01/2023

Czwarty dzień zgrupowania w Rado Resort w Woli Chorzelowskiej był trochę luźniejszy, bo piłkarze mieli zaplanowany tylko jeden trening.

Czwartek przywitał nas, dla odmiany, opadami śniegu, ale jeszcze przed zajęciami one ustały i można było bez żadnych komplikacji odbyć jedyną zaplanowaną na ten dzień jednostkę treningową.

W pierwszej części podzieliliśmy zespół na formacje. Zawodnicy z linii obrony pracowali nad zasadami związanymi z otwarciem gry pod presją przeciwnika, natomiast grupa ofensywna doskonaliła elementy związane z działaniami w trzeciej tercji oraz finalizacją. W drugiej części treningu głównym akcentem były stałe fragmenty gry, tj. sposób obrony przy wrzutach z autu oraz warianty rzutów wolnych i rożnych – powiedział Karol Zniszczoł, asystent trenera Daniela Myśliwca.

Reszta dnia była wypełniona innymi aktywnościami. Nasz dział marketingu przedstawił drużynie prezentację dotyczącą komunikacji zewnętrznej, a także zaprezentował plany marketingowe na najbliższe miesiące.

Popołudnie zarezerwowane było natomiast na integrację. Był więc czas na odprężenie się i jeszcze mocniejsze zintegrowanie drużyny.

Najnowsze aktualności