Wszystkie aktualności

Meldunek z Woli Chorzelowskiej #5: Ostatni trening, pożegnanie z Rado Resort i przeprowadzka

piątek, 20/01/2023

Piątek był ostatnim dniem spędzonym przez Stal Rzeszów na obozie przygotowawczym w Rado Resort w Woli Chorzelowskiej. Trzeba się było spakować i przenieść do Krakowa, gdzie w sobotę rozegramy dwa mecze sparingowe.

W ostatni dzień pobytu drużyna miała jedną jednostkę treningową.

Było to bezpośrednie przygotowanie do sobotnich meczów. Podczas jednostki podsumowaliśmy wszystkie szlifowane tym w tygodniu elementy w każdej fazie gry, tj. otwarcie pod pressingiem, budowanie akcji na połowie przeciwnika i finalizacja. W defensywie natomiast skupiliśmy się na pressingu oraz zachowaniach w obronie niskiej. Wszystkie te działania zostały osadzone w kontekście przeciwnika, w którego odwzorowaniu pomogli nam dodatkowo powołani zawodnicy Akademii z drużyny trenera Sławomira Szeligi – powiedział Karol Zniszczoł, asystent trenera Daniela Myśliwca.

Po treningu wszyscy udali się na obiad i trzeba było zacząć się pakować, ale nie w drogę powrotną, tylko do Krakowa, gdzie przenieśliśmy się, aby w sobotę rozegrać w tym mieście dwa mecze sparingowe.

Najpierw, o godzinie 10:30 rywalem biało-niebieskich będzie Hutnik Kraków, a o 13:30 rozpocznie się spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec.

Z tego miejsca dziękujemy Rado Resort za gościnę i mówimy do zobaczenia!

Najnowsze aktualności