Artykuły

Najważniejsze informacje dla Kibiców przed meczem z Chojniczanką Chojnice

niedziela, 16/05/2021

Już za kilka godzin Stal Rzeszów podejmie Chojniczankę Chojnice w meczu 33. kolejki eWinner II ligi. Będzie to długo wyczekiwany mecz biało-niebieskich rozegrany na Hetmańskiej 69 przy sztucznym oświetleniu, z udziałem Kibiców. Aby ułatwić Państwu przeżywanie sportowych emocji, w kilku punktach ujęliśmy najważniejsze informacje przez tym spotkaniem.

1. Wejście na Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie

Poniższa grafika przedstawia wejścia na trybunę wschodnią i trybunę zachodnią. Osoby z biletami na trybunę wschodnią wchodzą na mecz wejściem (bramkami) od ulicy Powstańców Warszawy, natomiast osoby z biletami na trybunę zachodnią wchodzą na mecz wejściem (bramkami) od strony ulicy Hetmańskiej.

UWAGA! Bramy stadionu zostaną otwarte o 18:00. Nie ma możliwości przechodzenia pomiędzy trybunami w trakcie meczu!

2. Pogoda nie będzie sprzyjać? Parasol tak, ale nie ze „szpikulcem”

Prognozy pogody na niedzielę wskazują, że w trakcie meczu może padać deszcz. W związku z tym, aby ochronić się przed zmoknięciem, na trybuny będzie można wnieść parasol składany (taki, który można schować np. do torebki). Wejście z parasolem długim (który ma ostrą końcówkę) nie będzie możliwe.

3. Strefy gastronomiczne na obu trybunach. Nie będzie depozytu

Strefy gastronomiczne będą dostępne na obu trybunach. Z kolei z powodu obostrzeń związanych z pandemią niedostępny będzie depozyt.

4. Jak skanować bilet

Film zamieszczony poniżej pokazuje, jak należy zeskanować bilet, aby szybko i bez problemu wejść na stadion.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2020/2021

1:1

Najnowsze aktualności