Wszystkie aktualności

#ObiadDlaDziadków – podaruj starszej, potrzebującej osobie gorący posiłek na Dzień Babci i Dziadka!

piątek, 20/01/2023

Z okazji zbliżających się Dnia Babci oraz Dnia Dziadka, jako społeczność Stali Rzeszów wspieramy inicjatywę Zawieszonych Obiadów – akcji, dzięki której osoby potrzebujące mogą zjeść za darmo ciepły posiłek w Pubie Spółdzielczym w Rzeszowie. Dla każdej osoby, która wpłaci na konto zrzutki minimum 24zł (wartość jednego, pełnego obiadu) i zatytułuje wpłatę hasztagiem #ObiadDlaDziadków, przygotowaliśmy voucher uprawniający do odebrania darmowego biletu na dowolny domowy mecz zwykły Stali Rzeszów w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 Fortuna 1 Ligi.

Inicjatywa „Zawieszonych Obiadów” wystartowała w Rzeszowie we wrześniu ubiegłego roku. Dzięki pracy Fundacji Street Autonomy, Spółdzielni Socjalnej Polifonia Project oraz Pubu Spółdzielczego, każdy może „zasponsorować” ciepły posiłek oraz napój osobom, których na to nie stać – najczęściej starszym lub bezdomnym. Posiłek lub napój można opłacić na dwa sposoby: wpłatą na konto zrzutki lub osobiście w Pubie Spółdzielczym mieszczącym się w Rzeszowie na ulicy Fredry 4.

My, jako społeczność Stali Rzeszów, serdecznie zachęcamy wszystkich naszych Kibiców, Sponsorów i Sympatyków do wsparcia tej bardzo potrzebnej społecznie akcji – zwłaszcza w okresie świętowania Dnia Babci oraz Dziadka, kiedy tak szczególnie osobom starszym potrzebna jest choć chwila rozmowy i opieki oraz możliwość zjedzenia ciepłego posiłku.

W zamian za wsparcie akcji kwotą minimum 24 złotych, dla każdej wpłacającej osoby, która zatytułuje wpłatę hasztagiem #ObiadDlaDziadków, przygotowaliśmy voucher uprawniający do odebrania darmowego biletu na domowy mecz zwykły Stali Rzeszów w tej rundzie (tj. z Puszczą Niepołomice, Chojniczanką Chojnice, Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, Zagłębiem Sosnowiec, Sandecją Nowy Sącz i Skrą Częstochowa). Aby otrzymać należny voucher, w wiadomości prywatnej na Facebooku należy przesłać nam dowód dokonania wpłaty oraz Imię, Nazwisko i PESEL osoby, która ma otrzymać voucher (np. jeśli Kibic posiada już karnet na mecze rundy wiosennej, to może voucher podarować Babci, Dziadkowi czy innej bliskiej sobie osobie).

UWAGA! Nasza akcja trwa do końca stycznia – do wtedy za wpłatę nazwaną hasztagiem naszej akcji będziecie mogli zgarnąć voucher na bilet. Mimo to, zachęcamy do regularnych wpłat na rzecz tej inicjatywy, także po zakończeniu organizowanej przez nas akcji!

Zasady akcji:

  1. Wpłać minimum 24zł na zbiórkę „Zawieszonych Obiadów”;
  2. Wygeneruj potwierdzenie wpłaty z portalu zrzutka.pl
  3. Wyślij potwierdzenie wpłaty oraz Imię, Nazwisko i PESEL osoby, na którą ma być stworzony voucher w wiadomości prywatnej do nas na Facebooku;
  4. Poczekaj na potwierdzenie od nas, że voucher jest gotowy do odbioru w Sklepie Kibica Stali Rzeszów w Millenium Hall.

Potrzebne linki, które ułatwią Wam wsparcie akcji:

LINK DO ZBIÓRKI
INSTRUKCJA GENEROWANIA POTWIERDZENIA WPŁATY NA ZRZUTKA.PL

Najnowsze aktualności