Wszystkie aktualności

Porażka w drugim sparingu

sobota, 10/07/2021

Stal Rzeszów przegrała ze Stalą Mielec 1-5 (0-4) w drugim sparingu podczas letnich przygotowań do sezonu 2021/2022.

Wynik spotkania otworzył w 12. minucie Kacper Sadłocha, który wpisał się na listę strzelców również kwadrans później. W 37. minucie na 3-0 dla mielczan trafił zawodnik testowany, a na 60 sekund przed końcem rezultat pierwszej połowy ustalił Aleksandar Kolev. Na początku drugiej części gry mielczanie podwyższyli prowadzenie – w 55. minucie z rzutu karnego bramkarza biało-niebieskich pokonał Mateusz Mak. Gola dla Stali Rzeszów zdobył w 90. minucie Kacper Durda.

5-1 Kacper Durda 90′

Stal Rzeszów: Gerard Bieszczad – Dominik Marczuk, Łukasz Góra, Paweł Oleksy, Piotr Głowacki, Damian Michalik, Marcel Kotwica, Bartosz Wolski, Dawid Olejarka, Patryk Małecki, Andreja Prokić.

W drugiej połowie Stal Rzeszów rotowała składem, a zmiany następowały co około 20 minut.