Wszystkie aktualności

Porażka z Cracovią w pierwszym spotkaniu kontrolnym

sobota, 18/06/2022

Stal Rzeszów przegrała z Cracovią 2-3 (2-1) w pierwszym meczu kontrolnym przed nadchodzącym sezonem. Bramki dla Stali zdobył Patryk Małecki oraz Krzysztof Danielewicz.

Spotkanie z Cracovią było pierwszym spotkaniem kontrolnym dla podopiecznych trenera Daniela Myśliwca przed nadchodzącym sezonem Fortuna 1. Ligi. Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla gospodarzy, którzy za sprawą trafienia Filipa Balaja w 7. minucie otworzyli wynik meczu. Kilka minut później wyrównał jednak Patryk Małecki, a na kwadrans przed przerwą prowadzenie Stali podwyższył Krzysztof Danielewicz.

Po przerwie długo czekaliśmy na kolejne bramki. W 68. minucie Cracovia zdołała wywrównać na 2-2 za sprawą trafienia Oskara Wójcika. Kilka chwil później po rzucie rożnym piłkę w siatce Stali umieścił Krystian Bracik i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cracovii w Cracovia Training Centre. Retransmisję spotkania kontrolnego z Cracovią można zobaczyć TUTAJ.

Kolejny mecz kontrolny Stal Rzeszów rozegra w sobotę 26 czerwca. Rywalem biało-niebieskich będzie ŁKS Łódź. Spotkanie odbędzie się w Woli Chorzelowskiej. Pełny plan przygotowań naszej drużyny znajduje się TUTAJ.

Cracovia – Stal Rzeszów 3-2 (1-2)

1-0 Filip Balaj – 7′
1-1 Patryk Małecki – 11′
1-2 Krzysztof Danielewicz – 31′
2-2 Oskar Wójcik – 68′
3-2 Krystian Bracik – 71′

Skład wyjściowy Stali Rzeszów w pierwszej połowie: Przemysław Pęksa – Dominik Marczuk, Łukasz Góra, Paweł Oleksy, Piotr Głowacki – Bartosz Wolski, Krzysztof Danielewicz – Andreja Prokić, Patryk Małecki, Kacper Sadłocha, Damian Michalik

Skład wyjściowy Cracovii: Karol Niemczycki – Krystian Bracik, Matej Rodin, Michal Siplak – Kamil Ogorzały, Sebastian Strózik, Michał Rakoczy, Sylwester Lusiusz, Thiago – Przemysław Kapek, Filip Balaj

Skład wyjściowy Stali Rzeszów w drugiej połowie: Wiktor Kaczorowski – Franciszek Polowiec, Krystian Wrona, Samuel Kuc, Igor Ławrynowicz – Jakub Szczypek, Bartłomiej Poczobut – Dawid Olejarka, Wiktor Kłos, Kacper Piątek, Mateusz Olejarka