Wszystkie aktualności

Prezentacja drużyny i strojów Stali Rzeszów na nowy sezon w Millenium Hall! Piknik rodzinny #MODANASTAL już 6 lipca!

środa, 22/06/2022

6 lipca o 17:30 na skwerze Millenium Hall odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny oraz nowych strojów Stali Rzeszów na sezon 2022/2023 Fortuna 1. Ligi! Prezentacja będzie połączona z piknikiem rodzinnym #MODANASTAL, podczas którego na małych i dużych Kibiców będzie czekała moc atrakcji – konkursy z nagrodami, pokazy trików piłkarskich, trening medialny Łukasza Różańskiego przed walką o tytuł Mistrza Świata i wiele więcej! Wydarzenie poprowadzi dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow.

Przed Stalą Rzeszów pierwszy od 28 lat sezon na zapleczu piłkarskiej Ekstraklasy w Polsce. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca w cuglach wygrali eWinner 2. ligę i jeszcze w kwietniu, na miesiąc przed zakończeniem rozgrywek, zapewnili sobie promocję do Fortuna 1. ligi. Teraz czas na rywalizację na pierwszoligowych boiskach – sezon rozpocznie się w weekend 16-17 lipca, a pierwszym rywalem biało-niebieskich będzie Chrobry Głogów. Karnety na wszystkie ligowe mecze są już w sprzedaży. Tymczasem 6 lipca, na dwa tygodnie przed startem ligi, na skwerze Millenium Hall odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny i strojów Stali Rzeszów na sezon 2022/2023 Fortuna 1. Ligi połączona z piknikiem rodzinnym #MODANASTAL!

Wydarzenie, które poprowadzi Bożydar Iwanow, rozpocznie się o 17:30 zabawami i konkursami dla dzieci. Uczestnicy będą mogli wykazać się celnością w strzałach do bramki oraz pokazać, że nie są z techniką na bakier podbijając piłkę jak największą liczbę razy. Dla najmłodszych będą również dostępne atrakcje oferowane przez Millenium Hall, m.in. dmuchane zjeżdżalnie. Następnie odbędą się warsztaty i pokazy freestyle football, które poprowadzi Szymon Skalski – Mistrz Świata i Europy w tej dyscyplinie sportu. Po sprawdzeniu piłkarskich umiejętności przyjdzie czas na te bokserskie – pięściarz Stali Rzeszów Łukasz Różański, który przygotowuje się do walki o pas Mistrza Świata WBC z Oscarem Rivasem, wystąpi w treningu medialnym przed tą walką. W trakcie wydarzenia zaprezentuje się także Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Stal” w Rzeszowie wraz z naszą Akademią Piłkarską, przedstawiając ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny. Głównym punktem wydarzenia będzie prezentacja I drużyny Stali Rzeszów oraz koszulek na nowy sezon Fortuna 1. Ligi, poprzedzona pokazem nowej kolekcji #MODANASTAL.

Już teraz zapraszamy Was do udziału w tym wydarzeniu! W środę 6 lipca od 17:30 widzimy się na skwerze Millenium Hall podczas prezentacji zespołu i koszulek oraz pikniku rodzinnego #MODANASTAL!

Ramowy plan pikniku rodzinnego #MODANASTAL:

– rozgrzewka przed konkursami piłkarskimi;
– konkurs strzelecki oraz konkurs podbijania piłki;
– pokazy i warsztaty freestyle football z Szymonem Skalskim;
– prezentacja SMS Stali Rzeszów i Akademii Stali Rzeszów oraz pokaz Tanecznego Klubu Sportowego „Gasiek”;
– trening medialny Łukasza Różańskiego przed walką o pas Mistrza Świata WBC z Oscarem Rivasem;
– pokaz nowej kolekcji #MODANASTAL
– prezentacja I drużyny Stali Rzeszów oraz strojów na sezon 2022/2023 Fortuna 1. Ligi.

Najnowsze aktualności