Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 5-1, 31-07-2021, fot. K.Krupa

Wszystkie aktualności

Przed meczem z Bytovią Bytów w pigułce

środa, 04/08/2021

Dzisiaj o 19:00 Stal Rzeszów podejmie Bytovię Bytów w meczu rundy wstępnej Fortuna Pucharu Polski. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące tego spotkania.

Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 5-1, 31-07-2021, fot. K.Krupa

Duże zmiany w Bytovii

Bytovia Bytów przygotowuje się obecnie do rozpoczęcia rozgrywek IV ligi. Nasz ubiegłosezonowy rywal spadł o klasę niżej, lecz z powodów problemów finansowych zdecydował się na wystartowanie w rozgrywkach obejmujących drużyny z województwa. Dotychczas Bytovia rozegrała trzy mecze sparingowe – z Kaszubią Studzienice (3-2), Wieżą Postomino (2-0) i Gryfem Słupsk (1-0). W zespole z Bytowa doszło, co oczywiste, do wielu zmian kadrowych. Nowym szkoleniowcem Bytovii został Karol Szymlek, a do zespołu przyszli Adrian i Klaudiusz Szultka, Krystian Barra, Samuel Wirkus, Bartosz Chojnacki i Volodymyr Kaydrovych.

Piąty mecz w historii

Środowy mecz z Bytovią Bytów będzie piątym w historii. Dotychczas minimalnie lepszy bilans w tych starciach mają Stalowcy, którzy wygrali dwa spotkania, w jednym padł remis oraz także jeden zakończył się zwycięstwem zespołu z województwa pomorskiego.

Piotr Szypuła na „gwizdku”

Sędzią jutrzejszego spotkania będzie Piotr Szypuła. Na liniach pomagać mu będą Katarzyna Wójs i Grzegorz Olejarczyk. Arbiter ten dotychczas prowadził przez trzy sezony mecze III ligi. W poprzednich rozgrywkach Szypuła prowadził 15 meczów, w których pokazał łącznie 84 żółte kartki (średnio ponad 5,5 na mecz), 4 czerwone i podyktował 10 rzutów karnych.

Karnety nie obowiązują. Nie będzie sprzedaży biletów w kasie

Na dzisiejszy mecz pucharowy nie obowiązują karnety na rundę jesienną i cały sezon. Bilety można kupić online na bilety.stalrzeszow.pl oraz stacjonarnie w Sklepie Kibica Stali Rzeszów w Millenium Hall (w środę otwarty od 16:00 do 21:00).

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
Puchar Polski

4:1

Najnowsze aktualności