Wszystkie aktualności

Raport medyczny Stali Rzeszów przed meczem z Motorem Lublin

sobota, 07/11/2020

Po ostatnim przedmeczowym treningu zapytaliśmy sztab o stan zdrowia naszych zawodników. Kto i dlaczego będzie pauzował w najbliższym meczu z Motorem Lublin?

W niektórych przypadkach są to urazy, które trają już jakiś czas. Na takie cierpią właśnie Damian Michalik i Robert Trznadel.

Robert Trznadel rehabilituje się po urazie kolana, natomiast Damian Michalik w meczu z Garbarnią Kraków doznał urazu przyczepu mięśnia skośnego brzucha i nie wiemy jeszcze jak długa przerwa go czeka. Jest to bowiem uraz bardzo dokuczliwy i potrzebne są dodatkowe badania, by stwierdzić, kiedy Damian będzie gotowy do gry.

W meczu z Wigrami Suwałki nie zagrał Radosław Sylwestrzak – również z powodu urazu, jednak dziś powinien być już do dyspozycji trenera.

Nie zobaczymy za to Sławomira Szeligi (uraz przewodziciela wykluczył naszego zawodnika z gry i dopiero za tydzień powróci do treningów na pełnym obciążeniu) oraz Wojciecha Reimana (bolesny uraz palca u stopy – planowany powrót do treningów od poniedziałku).

W składzie zabraknie zatem kilku doświadczonych zawodników, jednak wyjazdowe spotkanie w Kaliszu pokazało, że młodzi gracze też świetnie dają sobie radę. Jaki skład desygnuje do gry duet Wołowiec – Łętocha? O tym przekonamy się na godzinę przed pierwszym gwizdkiem w Lublinie, natomiast kontuzjowanym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko!

Mecz z Motorem Lublin już w sobotę (07.11.2020 r.) o godz. 16:45. Transmisję z tego spotkania obejrzymy na TVP Sport.

Najnowsze aktualności