Wszystkie aktualności

Rozpoczęcie procesu akredytacyjnego na mecze domowe Stali Rzeszów w sezonie 2021/2022

czwartek, 22/07/2021

Wszystkich przedstawicieli mediów zapraszamy do składania wniosków akredytacyjnych na mecze domowe Stali Rzeszów w sezonie 2021/2022. Proces akredytacyjny zostanie przeprowadzony poprzez platformę Accredito. Wnioski będzie można składać do wtorku, tj. 27 lipca 2021 r., do godz. 12:00.

Przed przystąpieniem do procesu akredytacyjnego prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu pracy mediów oraz akredytacji Biura Prasowego Stali Rzeszów na sezon 2021/2022, który zawiera zapisy precyzujące zasady procesu akredytacyjnego oraz pracy mediów podczas meczów w najbliższym sezonie. Do najważniejszych zmian należy przeniesienie miejsc dla mediów z trybuny zachodniej na trybunę wschodnią, gdzie zamontowane zostały specjalne pulpity przeznaczone dla dziennikarzy.

Organizacja pracy mediów jest uwarunkowana obowiązującymi aktualnie przepisami prawa powszechnego oraz zasadami organizatora rozgrywek. Nadal obowiązują m.in. strefy 0 oraz 1, konferencje prasowe bez udziału dziennikarzy czy ograniczenia co do dostępności miejsc na trybunie prasowej (50% wszystkich dostępnych miejsc na trybunie prasowej). Więcej szczegółów odnośnie do pracy mediów znajdą Państwo w załączonym wcześniej regulaminie.

Szczegółowe informacje dotyczące zakładania konta i korzystania z serwisu Accredito są dostępne w zakładce „Akredytacje” na naszej stronie internetowej.

Najnowsze aktualności