Wszystkie aktualności

Rusza sprzedaż biletów – kibice wracają na stadion!

środa, 05/05/2021

Przed nami z wielu względów wyjątkowe spotkanie z Chojniczanką Chojnice. Najważniejszą kwestią jest jednak powrót kibiców na trybuny stadionu przy Hetmańskiej 69, którzy z całą pewnością stęsknili się za przeżywanymi na żywo sportowymi emocjami. Długo na ten moment czekaliśmy… ale już dziś możecie kupić bilet i być świadkiem historycznego momentu – pierwszego meczu przy świetle nowych jupiterów (niedziela 16 maja 2021 r., godz. 19:44, Stal Rzeszów vs Chojniczanka Chojnice).

Karnetowicze

Posiadasz ważny karnet na Jesień 2020 lub na cały sezon 2020/2021?

Na wszystkie mecze domowe Stali Rzeszów rozgrywane przy udziale publiczności na Stadionie Miejskim „STAL” w Rzeszowie, do końca bieżącego sezonu wejdziesz używając swojego karnetu. Nie potrzebujesz nic potwierdzać, ani dokupować. Karnet w dłoń, barwy w górę i widzimy się na stadionie!

UWAGA: karnety uprawniają wyłącznie do zajęcia miejsca na trybunie krytej, nie ma możliwości zmiany miejsc.

Kupno biletów – online i stacjonarnie w sklepie

Już od dziś możesz zakupić bilet na to wyjątkowe spotkanie. Jak? To proste, wystarczy wejść na stronę bilety.stalrzeszow.pl. Chcesz kupić stacjonarnie? Nie ma problemu – zapraszamy do naszego oficjalnego sklepu w Millenium Hall (2 piętro). Bilety zakupione teraz, za tydzień uprawnią Was do odbioru biletów pamiątkowych w naszym sklepie.

UWAGA: bilety na trybunę krytą – tylko do wyczerpania zapasów. Bilet można nabyć zarówno na trybunę krytą, jak i trybunę od ul. Hetmańskiej.

UWAGA: klub nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej na stadionie, ani przed meczem ani w dniu meczu.

Masz karnet, ale nie możesz być na meczu? Możesz zwolnić miejsce – zobacz jak!

Instrukcja zwalniania miejsc przez posiadacza karnetu:

Po zalogowaniu na stronie http://bilety.stalrzeszow.pl à zakładka „Moje bilety”:

Następnie będą wszystkie dostępne aktualnie bilety/karnety, odszukujemy pozycję „Karnet 2020”:

Klikamy ostatnią dostępną opcję:

Pojawi się pytanie o potwierdzenie zwolnienia miejsca na najbliższe wydarzenie:

Po kliknięciu TAK, miejsce zostanie zwolnione i trafi do ogólnodostępnej sprzedaży.

WAŻNA INFORMACJA:

By mecz się odbył obiekt musi oficjalnie zostać odebrany przez Miasto Rzeszów oraz PZPN. Klub robi ze swojej strony wszystko co możliwe, aby zebrać kibiców i liczymy, że wszystkie terminy zostaną dotrzymane i 16 maja spotykamy się na stadionie. W sytuacji gdy mecz nie będzie mógł odbyć się na stadionie miejskim (np. przez brak gotowości stadionu lub ponowne obostrzenia rządu) pieniądze za kupione bilety będą zwracane na wniosek kibica.

Najnowsze aktualności