Wszystkie aktualności

Stal pewniakiem do awansu? Eksperci firmy bukmacherskiej typują

środa, 16/02/2022

Autor tekstu: Materiał prasowy sponsora

Stal Rzeszów pewnie kroczy po awans do 1. ligi. Czy ktoś jest im w stanie zagrozić? Eksperci firmy bukmacherskiej eWinner sprawdzają!

Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Stal Rzeszów po rundzie jesiennej zajmuje pierwsze miejsce z przewagą siedmiu punktów nad drugą Chojniczanką Chojnice. Ekipa z Podkarpacia ma jeden cel – bezpośredni awans bez baraży do 1. ligi. Analitycy z zakładów bukmacherskich eWinner nie mają wątpliwości, że Stal dopnie swego. Kurs na to, że Stal Rzeszów wygra eWinner 2. ligę wynosi 1.08.

Mimo porażki w meczu na szczycie z Chojniczanką, bukmacherzy nie przewidują, by drużyna z Kaszub zagroziła Stali. Kurs na to, że to team z Chojnic zajmie pierwsze miejsce w tabeli wynosi 10.00

Zakłady bukmacherskie w 1. lidze

„Po sąsiedzku”, czyli w 1. lidze z kolei walka o mistrzostwo jest niezwykle zacięta. Na ten moment przewodzi tam Miedź Legnica – kurs na to, że to właśnie oni wygrają rozgrywki wynosi 1.65. Dalej plasuje się Widzew Łódź (kurs 2.75) oraz Korona Kielce (kurs 15.00). Wszystko wskazuje na to, że już w przyszłym sezonie w walce o wysokie pozycje włączy się Stal Rzeszów.

Więcej kursów i zakładów bukmacherskich na mecze Stal Rzeszów można sprawdzać regularnie na stronie polskiego legalnego bukmachera eWinner. Sponsor eWinner 2. ligi przygotował dla nowych klientów  bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 110 PLN.

eWinner – polski legalny bukmacher i sponsor tytularny 2 ligi

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek. eWinner jest także sponsorem tytularnym polskiej 2 ligi piłkarskiej.

Autor tekstu: Materiał prasowy sponsora

Najnowsze aktualności