Wszystkie aktualności

Stal Rzeszów nominowana we wszystkich kategoriach 61. Plebiscytu Sportowego Nowin!

poniedziałek, 14/12/2020

Głosuj na Stal Rzeszów i jej reprezentantów w kategoriach na najpopularniejszych sportowców, trenerów, drużyny i działaczy sportowych dekady oraz na sportowe talenty roku, którzy zostali nominowani przez dziennikarzy i kibiców. (Uwaga: nadal nominować może każdy!)

Nominacje na które już teraz można głosować:

  • Sławomir Szeliga, Łukasz Różański (Boks, Stal Rzeszów), Tomasz Lewandowski (Tenis stołowy, Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszowska – trener tenisa stołowego w SMS Stal Rzeszów), Kornel Kordas, Kacper Sokołowski, Piotr Ceglarz, Grzegorz Goncerz i Piotr Głowacki – w kategorii Sportowiec Dekady – Mężczyźni;
  • Marcin Wołowiec, Tomasz Patryn, Łukasz Tomczyk, Janusz Niedźwiedź, Tomasz Bąk – w kategorii Trener Dekady;
  • Stal Rzeszów i Akademia Piłkarska Stal Rzeszów – w kategorii Drużyna Dekady;

O Plebiscycie

Plebiscyt Sportowy „Gazety Codziennej Nowiny” na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Podkarpacia to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. W tym roku nagrody dla najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny zostaną przyznane już po raz 61. Od kilku lat plebiscyt jest prowadzony w szerokiej formule, w której głosami naszych Czytelników nagradzani są nie tylko zawodnicy, lecz także trenerzy, drużyny i ludzie sportu wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli.

Głosowanie w tegorocznej edycji Plebiscytu Sportowego rozpoczęte! W tym wyjątkowym roku, w którym pandemia tak bardzo wypłynęła na nasze życie, plebiscyt będzie dotyczyć nie tylko mijającego roku, lecz ostatniego dziesięciolecia. Głosami Czytelników zostaną przyznane prestiżowe tytuły Sportowca Dekady – osobno wśród kobiet i mężczyzn, Trenera Dekady i Drużyny Dekady. Nagrodzimy także działaczy i sportowe talenty z regionu. Niezależnie od głosowania swoje nagrody przyzna kapituła – czytamy w ogłoszeniu portalu nowiny24.pl

  • Głosowanie w pierwszym, miejskim i powiatowym etapie plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek, 14 grudnia i będzie trwać do piątku, 8 stycznia 2021, do godz. 20:00.
  • Zgłoszenia kandydatów do nagród będą przyjmowane do piątku, 18 grudnia.
  • Zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania.
  • W poniedziałek, 11 stycznia 2021 r. wszyscy finaliści zostaną zaprezentowani w dodatku sportowym do poniedziałkowego wydania gazety i rozpocznie się głosowanie w finale wojewódzkim.
  • Będzie ono trwać do środy, 20 stycznia, do godz. 20:00

Głosuj klikając TUTAJ!

Najnowsze aktualności