Wszystkie aktualności

Stal Rzeszów zagra w ePucharze Polski!

niedziela, 27/12/2020

W gry piłkarskie grają codziennie tysiące młodych ludzi w Polsce, których Polski Związek Piłki Nożnej chce zaprosić do aktywności fizycznej i tworzenia społeczności piłkarskiej w naszym kraju. Potencjał esportu już dawno został dostrzeżony i obecnie traktuje się tę dziedzinę, jako nowy element wspierający rozwój piłki nożnej oraz utrzymujący zainteresowanie tą dyscypliną.

PZPN ogłosił esportowy Puchar Polski dedykowany wszystkim klubom piłkarskim w Polsce.  Teraz każdy klub zarejestrowany w strukturach PZPN może uczestniczyć w rozgrywkach – począwszy od Ekstraklasy po najniższe klasy rozgrywkowe.

Swój akces do ePucharu Polski zgłosiła także Stal Rzeszów

W grze FIFA21 biało-niebieskie barwy reprezentować będzie m.in. Konrad Kura, zwycięzca Podkarpackich Mistrzostw FIFA20 organizowanych wiosną tego roku przez Fundację Stali Rzeszów.

Dołącz do drużyny Stali Rzeszów! Zgłoś się opisując swoje osiągnięcia lub miejsce w #PMF20 wysyłając nam maila na adres: fundacja@stalrzeszow.pl do dnia 28.12.2020 r. do godz. 15:00.

Wybierzemy najlepszych, którzy będą reprezentować nasze barwy!

W celu promocji aspektu drużynowego zespoły będą składały się z dwóch zawodników, a w rozgrywkach zagrają wyłącznie gracze bezpośrednio wskazani przez klub. Udział w ePucharze Polski to szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności wśród społeczności esportowej, a także, w przypadku dobrych wyników, dodatkowy powód do dumy dla kibiców. Zwycięzcy rozgrywek zostaną zaproszeni do udziału w zamkniętych kwalifikacjach, które wyłonią reprezentantów w Polski w eFutbolu. W przyszłym roku obie reprezentacje powalczą o grę na mistrzostwa Europy UEFA eEURO 2021 oraz mistrzostwa świata FIFA eNations Cup.

Główne zasady rywalizacji

Turniej FIFA 21 odbędzie się w trybie FIFA Ultimate Team korzystając wyłącznie z polskich kart, a pojedynki będą rozgrywane w formacie 2x 1vs1, przy czym w każdym meczu występuje inny zawodnik.

Drużyny zostaną rozlosowane do drabinek pucharowych, a pojedynki będą odbywały się w systemie dwumeczu. Wyniki z poszczególnych meczów pojedynków są dodawane, aby uzyskać wynik dwumeczu.

Nie ma zasady bramek na wyjeździe.

W każdym pojedynku musi być wyłoniony zwycięzca, w przypadku remisu po rozegraniu dwumeczu należy rozegrać jeden dodatkowy mecz stosując się zasadą złotego gola.

– 04.01.2021r. – 22.01.2021r. – etap centralny ePucharu Polski;

– 29-30.01.2021r. – finały ePucharu Polski.

Reprezentuj Stal Rzeszów w ePucharze Polski!

Chcesz zagrać w ePucharze Polski w PES reprezentując barwy Stali Rzeszów? Zgłoś się do dnia 28.12.2020 r. do godz. 15:00 na fundacja@stalrzeszow.pl

Najnowsze aktualności