
#ESG
Wielkanocna wizyta w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym w Rzeszowie
16 kwietnia wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu, wspólnie z zawodnikami pierwszej drużyny Stali Rzeszów, odwiedzili Regionalny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie.

Podczas wizyty przekazali dzieciom i młodzieży własnoręcznie wykonane kartki wielkanocne oraz sportowe upominki. Ten symboliczny gest wywołał wiele uśmiechów i radości wśród podopiecznych ośrodka.
Nasi uczniowie i sportowcy zostali przyjęci z ogromną życzliwością i ciepłem. Spotkanie było nie tylko okazją do dzielenia się świąteczną atmosferą, ale także do budowania relacji i okazywania wsparcia tym, którzy szczególnie go potrzebują.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za ich otwarte serca i poświęcony czas!









Najnowsze aktualności
Podkarpackie – dobry kierunek na rowerowe wycieczki!
środa, 10/06/2026Szukasz odpoczynku? Podkarpackie to dobry kierunek! Zainspiruj się na www.podkarpackie.eu
Marco Thiede: Dla mnie sukces drużyny jest najważniejszy [ROZMOWA]
wtorek, 09/06/2026– Moje pierwsze wrażenia są naprawdę świetne. Stadion, bardzo przyjaźni ludzie, wszystko to, co się…
Harmonogram sprzedaży karnetów na sezon 2026/2027
niedziela, 07/06/2026HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, aby jako pierwszy dowiedzieć się o…













































