Wszystkie aktualności

Wygrana w sparingu z Hutnikiem Kraków

sobota, 29/01/2022

Stal Rzeszów pokonała Hutnik Kraków 4-3 w sparingu kończącym obóz przygotowawczy Stalowców w Woli Chorzelowskiej. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Małecki, Prokić, Maciejewski. Ostatnia bramka dla Stalowców padła po strzale samobójczym.

Wynik otworzył w 26. minucie Wilczyński. Po dziesięciu minutach wyrównał dla Stali Małecki, ale chwilę później krakowian na prowadzenie wyprowadził Świątek. W 50. minucie na 2-2 trafił Prokić, ustalając wynik pierwszej, godzinnej połowy. W drugą część meczu kontrolnego lepiej weszli Stalowcy, którzy dzięki Maciejewskiemu objęli prowadzenie pod kwadransie od wznowienia ze środka boiska. W 88. minucie gola dla Hutnika zdobył Kitliński, ale ostatnie słowo należało do Stalowców, którzy dzięki bramce zawodnika testowanego w 106. minucie wygrali cały mecz kontrolny 4-3.

4-3 zawodnik testowany 106′

I połowa: Kaczorowski – Marczuk, Góra, Oleksy, Głowacki – Poczobut, Danielewicz, Wolski – Michalik, Małecki, Prokić.

II połowa: Bieszczad – Polowiec, Wrona, Szeliga, testowany – Kotwica, Piątek, Szczypek – Maciejewski, testowany, Snopczyński.