Wszystkie aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice

niedziela, 15/08/2021

Tomasz Kafarski, trener Chojniczanki Chojnice

– Chciałbym pogratulować trenerowi Myśliwcowi i Stali zasłużonego zwycięstwa. Drużyna Stali Rzeszów wygrała zasłużenie i wydaje mi się, że my nie mieliśmy dzisiaj argumentów, które mogłyby zniwelować ich przewagę. Myślę, że pod każdym elementem drużyna Stali była dzisiaj drużyną lepszą. My słabo weszliśmy w mecz, trochę po przerwie mieliśmy lepszą reakcję, ale bez prób wykorzystania pozycji strzeleckiej nie strzela się bramek i my dzisiaj nie strzeliliśmy bramki i przegraliśmy spotkanie.

Daniel Myśliwiec, trener Stali Rzeszów

– Zagraliśmy dobre spotkanie. Bardzo mnie cieszy to, że każdy z moich piłkarzy bardzo dobrze podszedł do tego spotkania i nie trzeba było nikogo motywować i nikomu specjalnie przedstawiać jakichś specjalnych wskazówek a propos tego, jak przepracowaliśmy cały tydzień. Myślę, że tydzień dobrej pracy przenieśliśmy na boisko i to mogło nie tylko cieszyć pod kątem wyniku, ale pod kątem rywalizacji i planu, który piłkarze wykonali bardzo dobrze i z tego się będziemy cieszyć, ale ten mecz dla nas to już jest historia i przed nami kolejne pojedynki.

Daniel Myśliwiec o powrocie Prokicia do wyjściowej jedenastki

– Nikt u nas nie ma abonamentu na granie. Andreja pracował bardzo dobrze, kiedy był w pełni zdrów, a ostatnio uczestniczył tylko w dwóch jednostkach. Myślę, że Mariusz Sławek zastąpił go godnie. Nie będziemy opierać naszej siły na jednym, dwóch czy trzech piłkarzach, tylko na tym, jaką zaczynamy tworzyć drużynę, dlatego Andreja wróci, kiedy drużyna będzie go najbardziej potrzebować.

… o ocenie wylosowanego rywala w Fortuna Pucharze Polski

– Będę się nad tym zastanawiał po tym, jak rozegramy mecz z KKS Kaliszem, Wigrami Suwałki, a po drodze mamy jeszcze o ile dobrze pamiętam Znicz Pruszków.

… o grze Chojniczanki

– Było widać, że trener Kafarski bardzo dobrze przygotował się do meczu. Było widać, że zmienił ustawienie, szczególnie jeżeli chodzi o działania defensywne. Znając trenera bardzo dobrze – tak jak zapowiadałem przed meczem – spodziewałem się, że tak może starać się neutralizować nasze atuty, dlatego myślę, że nasza odpowiedź była skuteczna. Co jest kluczowe i warte podkreślenia, to nie trenerzy grają mecze, tylko piłkarze. Dzisiaj moi zawodnicy zagrali bardzo dobry mecz i za to dostali zasłużoną nagrodę.

Najnowsze aktualności