Wszystkie aktualności

Wyprawa po 3 punkty

piątek, 04/09/2020

Zapowiedź spotkania Pogoni Siedlec ze Stalą Rzeszów.

Autor tekstu: Mateusz Olszański
+8

Zapowiedź spotkania Pogoni Siedlec ze Stalą Rzeszów.

W sobotę 5 września na stadionie ROSRRiT w Siedlcach, Stal Rzeszów zmierzy się z miejscową Pogonią. W poprzednim sezonie w Siedlcach wygrali gospodarze 2-1. Bramkę dla biało-niebiskich zdobył Wojciech Reiman. Natomiast w Rzeszowie wygrała Stal 3-2. Wtedy na listę strzelców wpisali się Damian Sierant, Łukasz Mozler oraz Michał Nawrot.

Pogoń Siedlce na inauguracje nowego sezonu II Ligi przegrała z Chojniczanką 2-4. Pogoń zajmuje nadal ostatnie miejsce w tabeli z -6 punktami, które odjęto za wspomagania farmakologiczne stosowane w poprzednim sezonie. Siedlczanie wzmocnili ostatnio swoją kadrę, ściągając 19-letniego Franciszka Wróblewskiego oraz wypożyczając na rok z Górnika Zabrze Ishmaela Baidoo. W spotkaniu ze Stalą nie zagra Sebastian Krawczyk, który pauzuje za czerwoną kartkę. Pogoń swój ostatni mecz zagrała w środę w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 2-0.

Na zdjęciu Piotr Głowacki, który przedłużył kontrakt ze Stalą o 5 lat.

Stal Rzeszów wygrała w I kolejce II ligi z Górnikiem Polkowice. Z rzutu karnego Wojciech Reiman w 88 minucie dał zwycięstwo Stali, ustanawiając wynik na 2-1. Na duże wyróżnienie zasługuje Wiktor Kaczorowski. Dzięki świetnej postawie w ostatnim meczu, znalazł się, razem z Wojciechem Reimanem, w jedenastce kolejki II ligi.

Wszystkich kibiców Stali Rzeszów na pewno cieszy fakt przedłużenia kontraktów przez Piotra Głowackiego, Damiana Michalika oraz Sławomira Szeligę. Zawodnicy, którzy stanowi podstawę składu biało – niebieskich w poprzedniej rundzie, zagrają z Żurawiem na piersi dłużej o odpowiednio 5 lat, 4 i rok.

Spotkania z udziałem obu ekip zawsze dostarczały mnóstwo emocji. Tym razem nie będzie inaczej i zapowiada się równie ciekawie. Dzięki dłuższemu okienku transferowemu, do zespołów ciągle dołączają nowi zawodnicy, co oznacza, że ciężko typować, jaką formę mają dane drużyny.

Autor tekstu: Mateusz Olszański

Dotyczy meczu

Stadion Siedlce
II Liga 2020/2021

0:2

Najnowsze aktualności