Wszystkie aktualności

Z Wisły Kraków do Stali Rzeszów przez Wólczankę. Kacper Myszogląd nowym zawodnikiem Żurawi

środa, 24/02/2021

18-letni Kacper Myszogląd został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. Utalentowany, grający na ofensywnych pozycjach młodzieżowiec, zostanie jednocześnie wypożyczony do klubu partnerskiego biało-niebieskich – Wólczanki Wólka Pełkińska.

Kacper Myszogląd jest wychowankiem Witowa Mszana Górna. Następnie reprezentował barwy AP 21 Kraków, z której przeniósł się do Wisły Kraków. W barwach „Białej Gwiazdy” przeszedł drogę od trampkarza starszego do juniora starszego, reprezentując przy tym krakowian w Centralnych Ligach Juniorów we wszystkich kategoriach wiekowych. W ostatnim sezonie CLJ U-18 wystąpił w 16 meczach, w których zdobył 3 bramki.

Kacper Myszogląd to kolejny młody zawodnik, który wpadł nam w oko podczas okresu przygotowawczego. Został zauważony przez trenerów Stali Rzeszów i polecony do nas. Ten młody zawodnik cechuje się bardzo dobrym wyszkoleniem technicznym i niezłą dojrzałością piłkarską. Cieszę się, że trafił do nas. Na pewno podniesie rywalizację na pozycji skrzydłowego i mam nadzieję, że zwiększy jakośćpowiedział Marcin Wołowiec, szkoleniowiec Wólczanki Wólka Pełkińska.

Z tego miejsca chcę podkreślić naprawdę solidną współpracę Wólczanki Wólka Pełkińska ze Stalą Rzeszów. Poza oczywiście wymianą zawodników na tej linii, trzeba dodać, że dzięki klubowi z Hetmańskiej mieliśmy możliwość trenowania w dobrych warunkach podczas tej ciężkiej zimy i korzystamy ze wsparcia koordynatorów oraz grupy fizjoterapeutów, bez których pomocy nie moglibyśmy funkcjonować na obecnym poziomie. Myślę, że niedługo dostarczymy do Stali kolejnych ukształtowanych piłkarzy i nasza współpraca będzie przynosiła coraz więcej efektów dodał Wołowiec.

Najnowsze aktualności