Wszystkie aktualności

Z wizytą na stadionie w Stalowej Woli

wtorek, 16/02/2021

We wtorek 16.02.2021 r. przedstawiciele Stali Rzeszów oraz Partnera naszego klubu – firmy ochroniarskiej Karabela, wizytowali Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej, czyli stadion w Stalowej Woli, gdzie wkrótce swoje mecze w charakterze gospodarza rozegra nasza drużyna.

Stal Rzeszów najbliższe cztery mecze domowe – z Pogonią Siedlce, Zniczem Pruszków, Błękitnymi Stargard i Garbarnią Kraków – rozegra jako gospodarz właśnie na stadionie w Stalowej Woli. Powodem takiej decyzji są przedłużające się prace modernizacyjne Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie.

Na Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli wybraliśmy się ze względu na rozgrywane w rundzie wiosennej cztery pierwsze mecze. Z racji remontu na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie, na którym rozgrywamy swoje mecze domowe, musieliśmy znaleźć obiekt zastępczy. Nasz dzisiejszy wyjazd wynikał więc z chęci zapoznania się ze specyfiką obiektu i odpowiednim przygotowaniem go do rozgrywek w reżimie sanitarnym. Dzięki pomocy Pana Mateusza Nowaka, Dyrektora PCPN zapoznaliśmy się z nową lokalizacją, gdzie już 14 marca, będziemy w roli gospodarza rozgrywać pierwszy nasz mecz domowymówi Paulina Nowicka, specjalista ds. marketingu i komunikacji Stali Rzeszów.

Naszym zadaniem jest przygotowanie organizacji rozgrywek w reżimie sanitarnym na obiekcie PCPN, ale także zgodnie z bieżącymi wymaganiami wynikającymi z Regulaminu Rozgrywek, jak i przepisami prawa powszechnego. Oczywiście skorzystamy również z rozwiązań wypracowanych przez klub Stal Stalowa Wola i jednocześnie wdrożonych na stadionie w czasie rozgrywek właśnie w reżimie sanitarnym. Z mojego punktu widzenia nie jest to dla nas zadanie z kategorii dużego wyzwania, bo mamy już spore doświadczenie w organizacji dnia meczowego. Mam nadzieję, że taka sytuacja nie potrwa długo i wkrótce znów będziemy rozgrywać mecze ligowe na naszym stadionie wraz z mocnym dopingiem naszych kibicówmówi Wiesław Marczak, Dyrektor Zarządzający FIBRAIN Sp. z o.o., w Stali Rzeszów pełniący również rolę aministratora ds. wymiany informacji meczowej.

Najnowsze aktualności