Wszystkie aktualności

Zwycięstwo w sparingu ze Stalą Stalowa Wola

sobota, 17/07/2021

Stal Rzeszów w czwartym meczu kontrolnym w sezonie przygotowawczym zwyciężyła ze Stalą Stalowa Wola 4-0 na Hetmańskiej 69. Bramki dla biało-niebieskich zdobywali Rafał Maciejewski, Jakub Szczypek, Dawid Olejarka oraz Błażej Szczepanek.

Dla podopiecznych trenera Daniela Myśliwca był to drugi mecz kontrolny w tym samym dniu. Biało-niebiescy o godzinie 10:30 w Woli Chorzelowskiej zmierzyli się z Widzewem Łódź, a mecz zakończył się remisem 1-1.

W spotkaniu ze „Stalówką” wynik spotkania już w 3. minucie otworzył Rafał Maciejewski. Podwyższenie wyniku na 2-0 nastąpiło w 26. minucie, kiedy Jakub Szczypek wykorzystał wyjście bramkarza gości i z okolic 20. metra przelobował nad nim piłkę. Na 10. minut przed końcem pierwszej połowy bramkę dołożył Dawid Olejarka, dzięki czemu Stalowcy prowadzili do przerwy 3-0. Dwie minuty po zmianie stron bramkę na 4-0 dołożył Błażej Szczepanek i ustanowił końcowy rezultat.

Biało-niebiescy w poniedziałek 19 lipca wybiorą się na 5-dniowy obóz do Sanoka, gdzie dalej będą szlifowali formę przed nachodzącym sezonem eWinner II ligi. Pełny plan przygotowań drużyny znajduje się tutaj.

Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola 4-0 (3-0)

1-0 Rafał Maciejewski – 3′
2-0 Jakub Szczypek – 26′
3-0 Dawid Olejarka – 35′
4-0 Błażej Szczepanek – 47′

Stal Rzeszów: Bieszczad – Mustafaev, Wrona, zawodnik testowany, Sławek – Szczepanek, Kotwica (63′ Szeliga), Szczypek – Maciejewski, Olejarka, Durda