Artykuły

Wrócić na dobrą ścieżkę

piątek, 23/10/2020

W sobotnim spotkaniu 10. kolejki II ligi, KKS 1925 Kalisz podejmie na własnym boisku Stal Rzeszów. Będzie to pierwsze w historii spotkanie obu zespołów i pierwsza okazja dla Stalowców, aby zmazać plamę z pojedynku ze Śląśkiem II Wrocław.

KKS 1925 Kalisz po ośmiu rozegranych meczach plasuje się na ósmym miejscu w tabeli z 12. punktami na koncie. Podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka cztery mecze wygrali (2-0 z Błękitnymi Stargard, 3-0 ze Śląskiem II Wrocław, 3-0 z Motorem Lublin, 2-1 z Bytovią Bytów) i cztery przegrali (0-1 ze Skrą Częstochowa, 1-2 z Garbarnią Kraków, 0-3 z Wigrami Suwałki, 0-3 z Chojniczanką Chojnice), nie odnotowując jeszcze żadnego remisu. Najlepszym strzelcem jutrzejszych gospodarzy jest 22-letni napastnik Bartłomiej Maćczak (3 gole), który w poprzednim sezonie zdobył 19 bramek w III lidze w barwach Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Stal Rzeszów po dziewięciu spotkaniach zajmuje czwartą pozycję w tabeli z 17. punktami na koncie. Podopieczni duetu trenerskiego Wołowiec-Łętocha w ostatnim meczu przegrali 0-3 ze Śląskiem II Wrocław i z pewnością będą chcieli udowodnić już w najbliższej kolejce, że był to tylko wypadek przy pracy. Pandemia bowiem nie wybiera – kilka meczów w kolejce jest odwoływanych, a nad rozgrywkami ligowymi zawisło widmo powrotu do marcowego stanu rzeczy. Mamy jednak nadzieję, że ostatecznie uda się wszystko przeprowadzić w normalnych warunkach. Początek spotkania o 18:00.

Dotyczy meczu

Stal Rzeszów - Skra Częstochowa,
KKS Kalisz
II Liga 2020/2021

0:2

Najnowsze aktualności