Akredytacje

Kontakt dla mediów

Rzecznik prasowy:
Miłosz Bieniaszewski
tel: 669 029 644
Mail: m.bieniaszewski@stalrzeszow.pl

Regulamin akredytacji

Biuro Prasowe Stali Rzeszów jest prowadzone w całości online poprzez system Accredito. Bezpośredni dostęp do Biura Prasowego Stali Rzeszów można znaleźć tutaj.

Aby akredytować na mecze Stali Rzeszów oraz otrzymywać informacje prasowe publikowane przez klub, prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito. Aby zarejestrować konto dziennikarza w systemie Accredito.com, prosimy pod adresem https://accredito.com/pl/stal-rzeszow wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość zawierającą opcję „Potwierdź” pozwalającą na aktywację konta w systemie.

Po zalogowaniu się do systemu prosimy o przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to zrobić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym, jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod adresem https://www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli są Państwo zainteresowani informacjami prasowymi dotyczącymi Stali Rzeszów oraz procesów akredytacyjnych, prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura Prasowe” i na liście biur przy nazwie Stal Rzeszów o wybranie opcji „Subskrybuj”. Aby złożyć wniosek o akredytację, prosimy wybrać opcję  „Akredytuj”. Wszystkie procesy akredytacyjne prowadzone przez Stal Rzeszów znajdą Państwo także bezpośrednio na stronie naszego Biura Prasowego – https://accredito.com/pl/stal-rzeszow. Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu Accredito.com przez dziennikarzy znajdą Państwo tutaj.

Regulamin-pracy-mediow-oraz-akredytacji-Biura-Prasowego-Stali-Rzeszow-na-sezon-2023_2024Pobierz

Pin It on Pinterest