Sponsorzy

Wspierają nas najwięksi

Wspierają nas najwięksi

FIBRAIN Sp. z o. o. jest nowoczesnym Polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Ponad dwudziestoletnia systematycznie realizowana strategia rozwoju, ukierunkowana na projektowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań, jak również ulepszanie oraz rozbudowa własnych produktów, przyniosła firmie FIBRAIN pozycję lidera na rynku telekomunikacji światłowodowej w Polsce.

RZESZÓW – największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego. Siedziba władz samorządowych i wojewódzkich, instytucji rządowych oraz sądowniczych. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. Jest dynamicznie rozwijającym się miastem młodych i przedsiębiorczych ludzi.

Since 1993, JPB système designs, develops and produces an elite set of ready to use Lockwireless Anti-Rotational Devices. Initially made for the aeronautic and aerospace industry, they are also applied accross the automotive, railways, marine and nuclear industries. JPB système strives for customer satisfaction by designing and developing adapted devices for their unique needs and specifications. With its headquarter and principal factory in France, a second factory in Poland and a subsidiary in the United States, JPB système is sized to better service its customers and to expand into new markets. The Lockwireless Anti-Rotational Devices are used in place of lock wires or safety wire, tab washers, cotter pins or any other method of fastening fitting or borescope plugs. They are designed to endure intense conditions generated by vibrations, extreme temperatures and chemical effects. Their simplicity of use, longevity and quality increase engines cost effectiveness and safety.

ML System S.A. to wysoce wyspecjalizowana spółka technologiczna oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne. Firma jako jedna z pierwszych w Polsce wyspecjalizowała się w projektowaniu i wykonywaniu systemów pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca, przeznaczonych do integracji z budynkami (BIPV). ML System jest także producentem tzw. małej architektury, w skład której wchodzą inteligentne wiaty przystankowe. Jednym z przykładów rozwiązań firmy jest ogrzewany i klimatyzowany przystanek przy ul. Lisa-Kuli w Rzeszowie.

HARTBEX Sp. z o.o. działa jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych. Jesteśmy także deweloperem, który wykonuje budynki mieszkalne i biurowe. Posiadamy doświadczenie w realizacji innowacyjnych projektów budowlanych oraz mamy w swoich referencjach obiekty posiadające certyfikat LEED.
Jesteśmy w 100 % firmą polską. Kapitał założycielski naszej spółki nieprzerwanie należy do tych samych podmiotów od czasu założenia firmy i osób zaangażowanych w zarzadzanie przedsiębiorstwem. W odróżnieniu od naszej konkurencji byliśmy na rynku już od czasów tworzenia się w Polsce biznesu i ciągle jesteśmy. Ciągłość bycia na rynku budowlanym, doświadczenie, transparentność działania bardzo dobrze wpływają na nastawienie klientów, przekonują do firmy nie tylko inwestorów ale także podwykonawców i dostawców. Siłą HARTBEX Sp. z o.o. są ludzie. Po 25 latach nieprzerwanej działalności udało się nam zbudować zespół, z którego możemy być dumni. Dbamy o rozwój pracowników, mamy wysokiej klasy specjalistów. Nasz zespół to ludzie zaangażowani z dużym doświadczeniem, dla nich utworzyliśmy najlepsze miejsca pracy i wyposażyliśmy ich w narzędzia, które umożliwiają im dalszy rozwój zawodowy. Spółka przestrzega standardów jakości ISO 9001-2008 oraz wprowadza innowacyjne i proekologiczne rozwiązania do realizowanych obiektów.

BorgWarner jest polskim oddziałem amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym.

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 150 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA działa od  siedmiu lat  i w tym czasie zdobył renomę oraz zaufanie pacjentów z Podkarpacia i nie tylko. Na Oddziale Położniczym przywitaliśmy ponad 22  tysięcy dzieci! Możemy pochwalić się także przeprowadzeniem przeszło 20 tysięcy operacji na innych oddziałach: ginekologii, okulistyce, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, ortopedii i urologii. W przychodni nasi lekarze udzielili blisko 300 tysięcy porad, a na Oddziale Neonatologicznym z Intensywną Opieką Medyczną objęliśmy opieką  ponad 4 tysiące maluszków. Wiele z nich trafiło pod nasze skrzydła z innych podkarpackich  szpitali.

Przez ten czas, wykorzystując naszą doświadczoną i profesjonalną  kadrę medyczną i personel, przekonaliśmy do siebie ogromne rzesze pacjentów. Usługi świadczone w ramach podstawowej opieki zdrowotnej obejmują blisko 42 000 osób. Jesteśmy największą placówką związaną z zakładami pracy z terenu miasta Rzeszowa i okolic. W Centrum Medycznym MEDYK świadczymy usługi medyczne w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w ramach gabinetów prywatnych na terenie miasta Rzeszowa i całego województwa podkarpackiego. Coraz większy zakres świadczonych usług i stale rosnąca liczba pacjentów sprawia, że w Centrum Medyczne MEDYK współpracuje ze sobą około 500 osób, w tym 200 lekarzy różnych specjalności. Firmą zarządza lek. med.Stanisław Mazur, doświadczony lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym: TK, aparaty USG, RTG, echokardiografy, endoskopy, mammografy, sprzęt laboratoryjny, okulistyczny,stomatologiczny, chirurgiczny, kardiologiczny, rehabilitacyjny. Cechuje nas wszechstronność badań oraz krótkie terminy realizacji.

Blue Diamond Active SPA**** mieści się w spokojnej okolicy, zaledwie 5 minut jazdy od lotniska w Jasionce i 10 minut od centrum Rzeszowa. Taka lokalizacja sprzyja zarówno organizacji imprez i spotkań biznesowych, jak i rodzinnym wypadom za miasto. Przebiegająca w pobliżu trasa Rzeszów-Lublin sprawia, że łatwo do nas dojechać również z innych części Polski.

Świadczymy szeroko pojęte usługi w zakresie informatyki oraz konsultingu biznesowo – technologicznego.

Naszą wizją jest stać się krajowym liderem wśród integratorów rozwiązań teleinformatycznych dostarczającym wysokiej jakości usługi i oprogramowanie z zachowaniem wiarygodności i rentowności przedsięwzięcia.

Naszą misją jest dostarczać klientom wartość ekonomiczną poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych zgodnie z aspektami jakości i bezpieczeństwa, jednocześnie poprawiając ich wyniki działalności.

Naszym potencjałem jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów. Oprócz własnej produkcji dedykowanych aplikacji biznesowych, blisko współpracujemy z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania.

Od samego początku wyróżnia nas przyjazne podejście do klienta i znajomość specyfiki polskiego rynku. Wiemy, że dla naszych Klientów liczy się przede wszystkim terminowość doręczania przesyłek, ale także elastyczność obsługi oraz wygoda i prostota rozwiązań. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze osiągamy standardy operacyjne zapewniające doskonałą sprawność procesów logistycznych.

AXELO jest największą Kancelarią prawno – podatkową w województwie podkarpackim i liderem w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Posiada siedzibę w Rzeszowie oraz biura w Krakowie, Warszawie, Nowym Sączu i Lwowie.
EURO24 to firma spedycyjno-transportowa z Rzeszowa. Naszą specjalnością jest transport międzynarodowy.

Historia EURO24  rozpoczęła się w roku 2007 od transportów ekspresowych  busami.
W kolejnych latach firmowa flota została wzbogacona o własne ciągniki siodłowe Scania z naczepami.

Główną dziedziną naszej działalności jest kompleksowa i spersonalizowana  obsługa firm z branży lotniczej oraz automotive. Świadczymy także usługi dla firm z sektorów produkcyjnych,  meblarskich i maszynowych.

Acus Med to sklep dla fizjoterapeutów i sportowców posiadający w swojej ofercie szeroki wybór narzędzi niezbędnych w pracy fizjoterapeuty, ale i sprzętów dla sportowców. Jako, że potrzeby naszych klientów stanowią dla nas priorytet, oferujemy produkty wyłącznie wysokiej jakości, dostosowane często do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy również producentem chętnie wybieranych przez fizjoterapeutów igieł SOMA czy mat do akupresury, które łagodzą wiele dolegliwości. Stworzyliśmy także markę Line Sport oferującą maści i kremy o właściwościach rozgrzewających i chłodzących. Naszym atutem z pewnością jest ekspresowa wysyłka, która często zapewnia dostarczenie zamówienia w mniej niż 24h! 
W naszym sklepie znaleźć można szeroki wybór produktów zapewniających szybką regenerację potreningową, w tym m.in. pistolety do masażu czy rollery. To produkty idealne dla sportowców, ale i osób, które z innych powodów potrzebują np. rozluźnienia zbyt napiętych mięśni. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu Acus Med!

BDSInstal Sp. z o.o. Sp. K. jest samodzielną firmą usługowo-produkcyjną branży instalacyjnej założoną w 2008r. w Rzeszowie.

Nasza działalność koncentruje się na wykonawstwie prac montażowych w zakresie wszelkiego typu instalacji wewnętrznych mechanicznych, sanitarnych oraz sieci i przyłączy zewnętrznych, zwłaszcza sieci cieplnych preizolowanych, sieci gazowych i technologicznych. Od 2009r. wykonujemy także instalacje wentylacji, klimatyzacji i odpylania, a od 2012r. oferujemy także wykonawstwo robót w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki instalacyjnej, systemów  kontroli dostępu, monitoringu, teleinformatyki oraz AKPiA.

W przypadku zainteresowania możemy także zaoferować naszym Klientom montaż wszelkiego typu urządzeń i linii technologicznych w zakładach produkcyjnych oraz wykonywanie robót remontowych i/lub inwestycyjnych konstrukcji stalowych obiektów oraz stalowych konstrukcji wsporczych urządzeń i instalacji.

Od 2013r. w/w roboty wykonywane są przez nas także na budowach poza granicami kraju. W kooperacji ze współpracującymi z nami na bieżąco firmami specjalistycznymi możemy także zaproponować usługi w zakresie:

– projektowania instalacji oraz doradztwa w procesie inwestycyjnym uzyskiwania pozwolenia na budowę,
– wykonawstwa robót budowlanych.
 
Z uwagi na zatrudnianą przez nas wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną oraz doświadczonych pracowników produkcyjnych naszym Klientom możemy zaoferować profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu inwestycyjnego oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług, co w połączeniu z oferowaną przez nas atrakcyjną ceną oraz korzystnymi warunkami handlowymi pozwala spełniać nam wymagania i zadowolić praktycznie każdego Klienta Indywidualnego lub Generalnego Wykonawcę obiektu. W chwili obecnej w firmie zatrudnionych jest około 80 pracowników w tym Kierownicy Budów z uprawnieniami budowlanymi i Spawacze z uprawnieniami do spawania rurociągów podlegających odbiorowi UDT.
Firma AccessPoint prowadzi sprzedaż hurtową profesjonalnych przewodowych i bezprzewodowych urządzeń do transmisji danych.
Od początku istnienia Autoryzowanej Stacji Sprzedaży i Obsługi Samochodów TOYOTA głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom najwyższych standardów obsługi.

Oferujemy sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów.

Na miejscu oferujemy również pełen zakres usług finansowych związanych z zakupem i eksploatacją samochodu – firmowany przez Toyotę kredyt i leasing oraz ubezpieczenia oferowane przez naszych partnerów (Alianz, Hestię i PZU).

Całkowita Satysfakcja Klienta – to motto, którym się kierujemy.
Firma Dream House Brokers powstała z misją spełniania marzeń naszych Klientów o zakupie lub wynajmie wymarzonej nieruchomości. Wśród tak dużej konkurencji na rynku cechuje nas innowacyjne podejście do sprzedaży i wynajmu nieruchomości, polegające m.in. na tworzeniu wirtualnych spacerów oraz doświadczona kadra brokerów, którzy świetnie znają lokalny rynek. Rzetelnie zajmą się oni sprzedażą nieruchomości klientów, którzy obdarzą nas zaufaniem powierzając nam swoje domy, mieszkania, lokale oraz działki. Oprócz możliwości sprzedaży oraz zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym jak i wtórnym za pośrednictwem naszej firmy, mocnym elementem oferty, który nas wyróżnia jest dział Najmu i Wynajmu nieruchomości. To właśnie tutaj nasi klienci indywidualni, którzy zakupili nieruchomość inwestycyjnie, mogą poczuć się komfortowo i bezpiecznie powierzając nam zarządzanie swoimi lokalami. Również klienci biznesowi są bardzo często odbiorcami naszych usług, a poszukiwanie mieszkań dla siebie bądź dla swoich pracowników powierzyło nam już wiele firm, które działają na naszym lokalnym rynku. Tylko u nas, w jednym miejscu, mogą Państwo otrzymać darmowe doradztwo na temat rynku nieruchomości, porównać rynek pierwotny do wtórnego, uzyskać darmową wycenę swojej nieruchomości, odbyć rozmowę kredytową z doradcą finansowym oraz otrzymać fachową pomoc i zniżki na usługi od firm, z którymi współpracujemy przy wykańczaniu, projektowaniu, urządzaniu, sprzątaniu itp. Kompleksowa obsługa i profesjonalne wsparcie w każdym aspekcie zarządzania nieruchomościami sprawia, że mogą Państwo spać spokojnie wiedząc, że ich własność jest w dobrych rękach. To właśnie tutaj spełniają się marzenia, spełnij również swoje odwiedzając nas w naszym oddziale. Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę stworzoną na potrzeby każdego klienta.
Garden One jest to firma zajmująca się architekturą, aranżacją i projektowaniem ogrodów od 2005 r. Siedziba firmy oraz szkółka roślin ozdobnych znajduje się w Kolbuszowej Górnej, obok ceramiki Winerberger.

Działamy na terenie całego Podkarpacia, w szczególności w Rzeszowie, Mielcu, Tarnobrzegu, Kolbuszowej i okolicznych miejscowościach. Pragniemy, aby wykonywane przez nas projekty i ich realizacja była na jak najwyższym poziomie. Oferta dostosowana jest do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy, bierzemy udział w wysokiej jakości szkoleniach, jako jedyni w Polsce sprowadzamy rośliny z Japonii. Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy z firmą Garden One, która przyniesie wiele satysfakcji i pozytywnych doświadczeń.

Swoim Klientom oferuje szeroki wachlarz usług związanych z architekturą zieleni m.in:

– projektowanie ogrodów przydomowych,
– projektowanie terenów użyteczności publicznej,
– architektura ogrodowa,
– ogrody feng-shui,
– kompleksowe usługi ogrodnicze,
– obmiary terenu i inwentaryzacje,
– drenaże, odwodnienia i nawodnienia,
– oświetlenia i iluminacje,
– budowa nawierzchni ogrodowych ,
– nasadzanie i kompozycje roślinne,
– zakładanie trawników,
– dekoracje i meble ogrodowe.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KARABELA” Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w lutym 1993 r. Obecnie jest jedną z największych firm świadczących usługi outsourcingowe. Jesteśmy postrzegani jako solidny partner o ustabilizowanej pozycji rynkowej. Świadczymy kompleksowe usługi:
ochrony osób i mienia,
instalacji i obsługi systemów zabezpieczeń technicznych,
utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych,
konwojowania wartości pieniężnych,
szkoleniowe, cateringowe, wypoczynkowe, rehabilitacyjne i reklamowe
W ciągu 25 lat funkcjonowania stworzyliśmy Grupę Kapitałową KARABELA. Zatrudniamy łącznie ponad 4300 pracowników.
Trzy budynki nr 37, 38, 39 przy ulicy Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie wykonane w technologii tradycyjnej: stropodach w odwróconym układzie warstw pokryty papą, stropy kondygnacji żelbetowe – wylewane, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, schody klatek schodowych i szyby windowe żelbetowe – wylewane, elewacja, docieplenie o grub. 18 cm styropian, stolarka okienna z szybami zespolonymi z trzema uszczelkami, płytki na balkonach z izolacją systemową, wentylacja mechaniczna wywiewna. W mieszkaniach ogrzewanie i ciepła woda dostarczane będzie z sieci cieplnej miejskiej MPEC.
Lokale mieszkalne w stanie wykończeniowym obejmującym: drzwi wejściowe antywłamaniowe, ścianki działowe, instalacje elektryczną, teletechniczną i videodomofonową, instalację wod-kan., instalację C.O. z grzejnikami z głowicami termostatycznymi, tynki cementowo-wapienne kat. III, wylewki, parapety wewnętrzne.
Firma Newborn Plastic z siedzibą w Kolbuszowej swoją aktywność na rynku produkcyjnym rozpoczęła w 2012 roku. Od początku działalności świadczymy usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych.

Obecnie spółka zajmuje się całym procesem recyklingu, zaczynając od skupu odpadów z tworzyw sztucznych po gotowy produkt którym jest folia i worki śmieciowe.

Firma podzielona na kilka sektorów zajmuje się oddzielnymi procesami mycia, granulowania, wyrobu foli oraz worków śmieciowych. Dzięki produkcji własnego regranulatu firma Newborn Plastic ma możliwość sprawdzenia jakości regranulatu produkując folię i badając jej właściwości. Newborn Plastic prowadzi również usługi granulacji i mielenia tworzyw sztucznych oraz skup każdej ilości odpadu z tworzyw sztucznych, przemiałów oraz zlepów.

Przetwarzając surowce wtórne firma Newborn Plastic ogranicza wykorzystanie surowców pierwotnych, co przekłada się na ochroną środowiska oraz ochronę naturalnych zasobów. Skupując odpad, a także przetwarzając go redukujemy tony nieprzydatnej już folii, tym samym przyczyniamy się do dbałości o nasze środowisko, tworząc nowy produkt z wykorzystaniem starego.

Newborn Plastic stosuje politykę produkcji przyjazną środowisku. Świadczymy usługi zgodne z obowiązującymi standardami jakościowymi, tak by nie wpływały negatywnie na środowisko naturalne.

Głównym celem Przedsiębiorstwa jest profesjonalna obsługa dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy, za czym idzie zadowolenie klienta, a także umocnienie pozycji na rynku.
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza jest publiczną techniczną uczelnią Akademicką stanowiącą część narodowego systemu edukacji i nauki.

Prowadzimy kształcenie oraz podejmujemy zadania naukowo – badawcze i rozwojowe zgodnie z potencjałem naukowym kadry w dziedzinach nauki przez nią reprezentowanych oraz zgodnie z uprawnieniami podstawowych jednostek uczelni.

Poprzez współpracę z władzami regionalnymi, władzami samorządowymi, przemysłem i środowiskiem kultury doskonalimy programy kształcenia przygotowując absolwentów do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, gospodarczym i kulturalnym w wymiarze lokalnym i narodowym.
PRO COUNSEL is a Polish company specializing in manufacturing wide range of fillers for fiber optic cables.

We offer a reliable and high quality source of products. We often work on short lead times. We are focused on service, advanced technologies and innovation.

Our mission is provide the following targets:

– offer a high quality products, services and fast delivery to the fibre optics and broadcast technologies segments of the telecommunications industry

– looking for the best solutions for our costumers requirements

– focus on innovation, expertise, clear objectives

The secret of our success has always been a strong customer focus and a systematic approach to improving our brands and products.

We do everything to maintain and further enhance our products.

Customer satisfaction is not an exhortation. It is a work process, the result of being responsible for the faith and trust confided in us by our customer.

Orzeźwiająca, poprawiające samopoczucie, dodające energii na cały dzień, relaksująca, idealna dla ludzi aktywnych, uprawiających sport, wspomagająca pracę całego organizmu krążenia i odporności organizmu.
Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest międzynarodowym portem lotniczym położonym w województwie podkarpackim, 14 km od centrum Rzeszowa we wsi Jasionka. W 2017 roku z lotniska skorzystało 694 tys. pasażerów, co dało mu 7. miejsce w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Wśród lotnisk cywilnych w Polsce port w Jasionce posiada drugą (ex aequo z Pyrzowicami) co do długości po stołecznym Lotnisku Chopina drogę startową o wymiarach 3200 × 45 m. Pole wzlotów oraz lotnisko w Jasionce powstały w roku 1941 tuż przed wybuchem wojny sowiecko-niemieckiej. W pobliżu lotniska przebiegają: droga krajowa nr 9, autostrada A4 oraz droga ekspresowa S19. Port lotniczy leży przy drodze wojewódzkiej nr 869 łączącej drogę krajową nr 9 (Rudna Mała) z drogą ekspresową S19 (Jasionka). Między miastem a portem lotniczym kursują autobusy MPK Rzeszów. Przystanek autobusowy znajduje się 50 m przed terminalem pasażerskim, natomiast przystanek w centrum miasta usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworców PKP Rzeszów Główny i PKS Rzeszów przy ulicy Bardowskiego oraz na Placu Wolności.

Atutem lotniska jest duży i monitorowany parking dla samochodów osobowych oraz autobusów liczący 950 miejsc.

Jasionka jest korzystnie usytuowana pod względem geograficznym (największa w kraju liczba dni lotnych) i ukształtowania terenu (płaskie podejścia i brak przeszkód naturalnych).
Jesteśmy jedną z największych spółek działających na polskim rynku brokerskim. Suma składek naszych klientów wynosi ponad 200 mln zł. rocznie. Obsługujemy 500 podmiotów różnych branż, w tym notowanych w indeksie WIG 20 oraz 2 mln polis na życie i zdrowie. Nasz potencjał to 45 brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, innowacyjne wsparcie IT, a także gwarancje bezpieczeństwa: polisa OC na sumę 15,1 mln EUR, D&O na 5 mln PLN, bezpieczeństwo informacji oraz certyfikat ISO 9001:2015. Spółka STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi została założona w 1998 roku przez trójmiejskich specjalistów z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych. W pierwszym etapie funkcjonowania naszym priorytetem stało się wypracowywanie innowacyjnych procedur obsługi klienta, rozwój kompetencyjny oraz wdrażanie zaawansowanego wsparcia technologicznego.

Bazując na długookresowej strategii działalności sukcesywnie stawaliśmy się jednym z wiodących brokerów ubezpieczeniowych w kraju, przekonując do siebie największe przedsiębiorstwa polskiej gospodarki. Poza standardową ofertą obsługi brokerskiej wyspecjalizowaliśmy się w ochronie ryzyk zarządzania (D&O), ubezpieczeniach morskich, świadczeniu nowoczesnych rozwiązań ochrony inwestycji oraz ubezpieczeń grupowych na życie i zdrowie. Wraz z ideą „Sprawdzonego bezpieczeństwa” będącej konsekwencją rozwijanej strategii rozwoju pomagamy przedsiębiorcom i organizacjom z sukcesem zarządzać ryzykiem ich działalności. Kierujemy się filozofią bazującą na odejściu od stereotypów i kreatywnym zastosowaniu nowoczesnych narzędzi pozwalającą na efektywne podniesienie jakości i standardów bezpieczeństwa naszych klientów.
TB Logistics to firma, która powstała w 2015 r. w Rzeszowie.

Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne oraz logistyczne w Polsce oraz całej Europie. Zajmujemy się transportem drobnicowym oraz całopojazdowym.

TB Logistics jest cenionym partnerem na dynamicznie rozwijającym się rynku TSL.

Dla naszych Klientów świadczymy usługi z wykorzystaniem nowoczesnej floty transportowej, doświadczonych pracowników oraz przy zachowaniu jednej z ważniejszych technik zarządzania jakością jaką jest metoda Just in Time.

Wiemy, jak ważny jest czas i zadowolenie odbiorców z dobrze zrealizowanej usługi, ponieważ ma to ogromny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku naszych klientów, którzy powierzają nam towar.
Firma VoyageRR od lat zajmuje się turystycznym oraz biznesowym przewozem osób na terenie całego Podkarpacia. Dysponuje flotą nowoczesnych pojazdów w najwyższym standardzie oraz wynajmuje busy 9 osobowe bez kierowcy.
Qźnia Detailingu to profesjonalne studio detailingowe, które powstało z zamiłowania do motoryzacji. To z myślą o Państwa pojazdach stworzyliśmy miejsce, w którym możemy wręcz perfekcyjnie zadbać o wszystkie jego detale. Specjalizuje się w kompleksowych usługach auto detailingowych, między innymi:

– Aplikacja samoregenerujących folii PPF
– Wieloetapowe korekty lakierów
– Zabezpieczanie pojazdów powłokami ceramicznymi
– Detailing wnętrza (pielęgnacja i zabezpieczenie tapicerki skórzanej oraz materiałowej)
– Mycie Spa
– Zabezpieczanie szyb, felg, reflektorów.
Firma Electric Systems zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych w budynkach wielorodzinnych . Firma istnieje od 2009 r.
FlyPark to kapitalne połączenie sportu i ogromnej porcji pozytywnej energii. FlyPark to przestrzeń do latania, czyli nowoczesne centrum sportu i rozrywki, w której główną rolę odgrywa park trampolin, ale lista atrakcji jest znacznie większa! Ty wiesz, kto nauczył Cię chodzić. My wiemy, kto nauczy Cię latać.
Firma BRYK została założona w 2000 roku przez Witolda Bryka. Koncentruje się na produkcji i serwisowaniu narzędzi diamentowych i węglikowych dla przemysłu meblarskiego, lotniczego i motoryzacyjnego, jako firma oparta w 100% na polskim kapitale.

Misją i jednocześnie kierunkiem w jakim zmierza, jest optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań narzędziowych, gwarantujących jej partnerom bezpieczeństwo i najwyższą jakość, a założoną misję realizuje poprzez dialog i zorientowanie na potrzeby Klienta.

Firma BRYK osiąga niezwykłe rezultaty i działa z sukcesami na kilku rynkach (polskich i zagranicznych), stale poszerzając grono Klientów. To wszystko dzięki otaczaniu się ludźmi z pasją, dla których tworzenie narzędzi to przede wszystkim kreowanie rozwiązań i ciągłe udoskonalanie, a nie tylko powtarzalne procesy produkcyjne. Wygrywa jakością narzędzi oraz najnowocześniejszym parkiem maszynowym, który pozwala kontrolować cały proces na miejscu. BRYK to specjaliści od trudnych, a czasem z pozoru niemożliwych zadań. Tworzymy różnorodność, innowacyjność i jakość oferowanych produktów.

Firma BRYK oferuje klientom:
– Pełną gamę narzędzi (m.in. frezy, wiertła, głowice formatujące, narzędzia specjalne i wielozadaniowe)
– Usługi regeneracji i ostrzenia;
– Projektowanie i konstrukcję narzędzi na zamówienie;
– Fachowe wsparcie konstruktorów, programistów oraz technologów również w zakładzie produkcyjnym klienta;
– Dyspozycyjnych doradców klienta;
– Laboratorium badawcze.

Pin It on Pinterest