Sponsorzy

Wspierają nas najwięksi

Wspierają nas najwięksi

FIBRAIN Sp. z o. o. jest nowoczesnym Polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Ponad dwudziestoletnia systematycznie realizowana strategia rozwoju, ukierunkowana na projektowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań, jak również ulepszanie oraz rozbudowa własnych produktów, przyniosła firmie FIBRAIN pozycję lidera na rynku telekomunikacji światłowodowej w Polsce.

RZESZÓW – największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego. Siedziba władz samorządowych i wojewódzkich, instytucji rządowych oraz sądowniczych. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. Jest dynamicznie rozwijającym się miastem młodych i przedsiębiorczych ludzi.

Since 1993, JPB système designs, develops and produces an elite set of ready to use Lockwireless Anti-Rotational Devices. Initially made for the aeronautic and aerospace industry, they are also applied accross the automotive, railways, marine and nuclear industries. JPB système strives for customer satisfaction by designing and developing adapted devices for their unique needs and specifications. With its headquarter and principal factory in France, a second factory in Poland and a subsidiary in the United States, JPB système is sized to better service its customers and to expand into new markets. The Lockwireless Anti-Rotational Devices are used in place of lock wires or safety wire, tab washers, cotter pins or any other method of fastening fitting or borescope plugs. They are designed to endure intense conditions generated by vibrations, extreme temperatures and chemical effects. Their simplicity of use, longevity and quality increase engines cost effectiveness and safety.

ML System S.A. to wysoce wyspecjalizowana spółka technologiczna oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne. Firma jako jedna z pierwszych w Polsce wyspecjalizowała się w projektowaniu i wykonywaniu systemów pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca, przeznaczonych do integracji z budynkami (BIPV). ML System jest także producentem tzw. małej architektury, w skład której wchodzą inteligentne wiaty przystankowe. Jednym z przykładów rozwiązań firmy jest ogrzewany i klimatyzowany przystanek przy ul. Lisa-Kuli w Rzeszowie.

HARTBEX Sp. z o.o. działa jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych. Jesteśmy także deweloperem, który wykonuje budynki mieszkalne i biurowe. Posiadamy doświadczenie w realizacji innowacyjnych projektów budowlanych oraz mamy w swoich referencjach obiekty posiadające certyfikat LEED.
Jesteśmy w 100 % firmą polską. Kapitał założycielski naszej spółki nieprzerwanie należy do tych samych podmiotów od czasu założenia firmy i osób zaangażowanych w zarzadzanie przedsiębiorstwem. W odróżnieniu od naszej konkurencji byliśmy na rynku już od czasów tworzenia się w Polsce biznesu i ciągle jesteśmy. Ciągłość bycia na rynku budowlanym, doświadczenie, transparentność działania bardzo dobrze wpływają na nastawienie klientów, przekonują do firmy nie tylko inwestorów ale także podwykonawców i dostawców. Siłą HARTBEX Sp. z o.o. są ludzie. Po 25 latach nieprzerwanej działalności udało się nam zbudować zespół, z którego możemy być dumni. Dbamy o rozwój pracowników, mamy wysokiej klasy specjalistów. Nasz zespół to ludzie zaangażowani z dużym doświadczeniem, dla nich utworzyliśmy najlepsze miejsca pracy i wyposażyliśmy ich w narzędzia, które umożliwiają im dalszy rozwój zawodowy. Spółka przestrzega standardów jakości ISO 9001-2008 oraz wprowadza innowacyjne i proekologiczne rozwiązania do realizowanych obiektów.

BorgWarner jest polskim oddziałem amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym.

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 150 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

Firma WERON jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce. Jako jeden z kluczowych graczy w swojej dyscyplinie działamy z sukcesem już ponad  6 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie licznych Klientów, wśród których są między innymi: ViveTargi Kielce, ASSECO Resovia, PGE Turów Zgorzelec, ATOM Trefl Sopot, TREFL Sopot, ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Piast Gliwice, Widzew Łódź, Pelikan Łowicz, SKRA Bełchatów, PZLA,  BKS Bielsko Biała, Stal Mielec oraz wielu innych. Łącznie to ponad 250 klubów sportowych i organizacji. 

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA działa od  siedmiu lat  i w tym czasie zdobył renomę oraz zaufanie pacjentów z Podkarpacia i nie tylko. Na Oddziale Położniczym przywitaliśmy ponad 22  tysięcy dzieci! Możemy pochwalić się także przeprowadzeniem przeszło 20 tysięcy operacji na innych oddziałach: ginekologii, okulistyce, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, ortopedii i urologii. W przychodni nasi lekarze udzielili blisko 300 tysięcy porad, a na Oddziale Neonatologicznym z Intensywną Opieką Medyczną objęliśmy opieką  ponad 4 tysiące maluszków. Wiele z nich trafiło pod nasze skrzydła z innych podkarpackich  szpitali.

Przez ten czas, wykorzystując naszą doświadczoną i profesjonalną  kadrę medyczną i personel, przekonaliśmy do siebie ogromne rzesze pacjentów. Usługi świadczone w ramach podstawowej opieki zdrowotnej obejmują blisko 42 000 osób. Jesteśmy największą placówką związaną z zakładami pracy z terenu miasta Rzeszowa i okolic. W Centrum Medycznym  MEDYK świadczymy usługi medyczne w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w ramach gabinetów prywatnych na terenie miasta Rzeszowa i całego województwa podkarpackiego. Coraz większy zakres świadczonych usług i stale rosnąca liczba pacjentów sprawia, że w Centrum Medyczne MEDYK współpracuje ze sobą około 500 osób, w tym 200 lekarzy różnych specjalności. Firmą zarządza lek. med.Stanisław Mazur, doświadczony lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym: TK, aparaty USG, RTG, echokardiografy, endoskopy, mammografy, sprzęt laboratoryjny, okulistyczny,stomatologiczny, chirurgiczny, kardiologiczny, rehabilitacyjny. Cechuje nas wszechstronność badań oraz krótkie terminy realizacji.

Blue Diamond Active SPA**** mieści się w spokojnej okolicy, zaledwie 5 minut jazdy od lotniska w Jasionce i 10 minut od centrum Rzeszowa. Taka lokalizacja sprzyja zarówno organizacji imprez i spotkań biznesowych, jak i rodzinnym wypadom za miasto. Przebiegająca w pobliżu trasa Rzeszów-Lublin sprawia, że łatwo do nas dojechać również z innych części Polski.

Marka CUTLINE to odzież sportowa i casualowa. Nasza oferta skierowana jest do zawodników, sztabów trenerskich, kibiców a także firm i instytucji. Odzież produkowana jest z wysokiej jakości materiałów technicznych, a kluczowy etap w jej wytwarzaniu stanowi barwienie technologią sublimacji. Nasi specjaliści każdorazowo tworzą indywidualny projekt, dzięki czemu kolekcje mają spersonalizowany i unikatowy charakter. Zebrane doświadczenie, dobór najlepszych materiałów oraz sprawdzone konstrukcje pozwalają oferować nam kompleksowe rozwiązania odzieżowe do wielu dyscyplin sportu i dziedzin życia. Dzięki stosowanym przez nas rozwiązaniom produkcyjnym gwarantujemy zachowanie ciągłości kolekcji zachowując zastosowany profil kolorystyczny.

Jesteśmy największą firmą przewozową w regionie posiadającą tabor ponad 100 autobusów. Zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród za dynamiczny rozwój i wspaniałe reprezentowanie regionu wysokim poziomem usług przewozowych.Jesteśmy przewoźnikiem pewnym, z dużym kapitałem, stabilną pozycją, nowym taborem, gwarantujemy najlepsze i najwyższe pakiety ubezpieczeń – wynajmując nas masz pewność rzetelności wykonanych usług. Firma została założona w 2000 roku. Gwarantujemy stosowny stan prawny autobusów w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, oraz bardzo dobry stan techniczny autobusów serwisowanych w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Nasi Kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w przewozach osobowych oraz posiadają wymagane kwalifikacje i dokumenty potwierdzające ich spełnianie. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo przewozu, zadowolenie pasażerów, przestrzeganie przepisów dotyczących prędkości i czasu pracy kierowcy.

Globalgift.pl – gadżety reklamowe dla firm – jest to sklep z upominkami reklamowymi, który w ofercie posiada ponad 27 000 produktów. Na wszystkich gadżetach wykonują znakowanie, a znani są z szybkiego terminu realizacji oraz profesjonalizmu.
Swoimi produktami zaopatrują m.in. agencje reklamowe, uczelnie, urzędy czy kluby sportowe.

Świadczymy szeroko pojęte usługi w zakresie informatyki oraz konsultingu biznesowo – technologicznego.

Naszą wizją jest stać się krajowym liderem wśród integratorów rozwiązań teleinformatycznych dostarczającym wysokiej jakości usługi i oprogramowanie z zachowaniem wiarygodności i rentowności przedsięwzięcia.

Naszą misją jest dostarczać klientom wartość ekonomiczną poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych zgodnie z aspektami jakości i bezpieczeństwa, jednocześnie poprawiając ich wyniki działalności.

Naszym potencjałem jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów. Oprócz własnej produkcji dedykowanych aplikacji biznesowych, blisko współpracujemy z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania.

Od samego początku wyróżnia nas przyjazne podejście do klienta i znajomość specyfiki polskiego rynku. Wiemy, że dla naszych Klientów liczy się przede wszystkim terminowość doręczania przesyłek, ale także elastyczność obsługi oraz wygoda i prostota rozwiązań. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze osiągamy standardy operacyjne zapewniające doskonałą sprawność procesów logistycznych.

AXELO jest największą Kancelarią prawno – podatkową w województwie podkarpackim i liderem w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Posiada siedzibę w Rzeszowie oraz biura w Krakowie, Warszawie, Nowym Sączu i Lwowie.
EURO24 to firma spedycyjno-transportowa z Rzeszowa. Naszą specjalnością jest transport międzynarodowy.

Historia EURO24  rozpoczęła się w roku 2007 od transportów ekspresowych  busami.
W kolejnych latach firmowa flota została wzbogacona o własne ciągniki siodłowe Scania z naczepami.

Główną dziedziną naszej działalności jest kompleksowa i spersonalizowana  obsługa firm z branży lotniczej oraz automotive. Świadczymy także usługi dla firm z sektorów produkcyjnych,  meblarskich i maszynowych.

BDSInstal Sp. z o.o. Sp. K. jest samodzielną firmą usługowo-produkcyjną branży instalacyjnej założoną w 2008r. w Rzeszowie.

Nasza działalność koncentruje się na wykonawstwie prac montażowych w zakresie wszelkiego typu instalacji wewnętrznych mechanicznych, sanitarnych oraz sieci i przyłączy zewnętrznych, zwłaszcza sieci cieplnych preizolowanych, sieci gazowych i technologicznych. Od 2009r. wykonujemy także instalacje wentylacji, klimatyzacji i odpylania, a od 2012r. oferujemy także wykonawstwo robót w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki instalacyjnej, systemów  kontroli dostępu, monitoringu, teleinformatyki oraz AKPiA.

W przypadku zainteresowania możemy także zaoferować naszym Klientom montaż wszelkiego typu urządzeń i linii technologicznych w zakładach produkcyjnych oraz wykonywanie robót remontowych i/lub inwestycyjnych konstrukcji stalowych obiektów oraz stalowych konstrukcji wsporczych urządzeń i instalacji.

Od 2013r. w/w roboty wykonywane są przez nas także na budowach poza granicami kraju. W kooperacji ze współpracującymi z nami na bieżąco firmami specjalistycznymi możemy także zaproponować usługi w zakresie:

– projektowania instalacji oraz doradztwa w procesie inwestycyjnym uzyskiwania pozwolenia na budowę,
– wykonawstwa robót budowlanych.
 
Z uwagi na zatrudnianą przez nas wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną oraz doświadczonych pracowników produkcyjnych naszym Klientom możemy zaoferować profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu inwestycyjnego oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług, co w połączeniu z oferowaną przez nas atrakcyjną ceną oraz korzystnymi warunkami handlowymi pozwala spełniać nam wymagania i zadowolić praktycznie każdego Klienta Indywidualnego lub Generalnego Wykonawcę obiektu. W chwili obecnej w firmie zatrudnionych jest około 80 pracowników w tym Kierownicy Budów z uprawnieniami budowlanymi i Spawacze z uprawnieniami do spawania rurociągów podlegających odbiorowi UDT.
Firma AccessPoint prowadzi sprzedaż hurtową profesjonalnych przewodowych i bezprzewodowych urządzeń do transmisji danych.
Od początku istnienia Autoryzowanej Stacji Sprzedaży i Obsługi Samochodów TOYOTA głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom najwyższych standardów obsługi.

Oferujemy sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów.

Na miejscu oferujemy również pełen zakres usług finansowych związanych z zakupem i eksploatacją samochodu – firmowany przez Toyotę kredyt i leasing oraz ubezpieczenia oferowane przez naszych partnerów (Alianz, Hestię i PZU).

Całkowita Satysfakcja Klienta – to motto, którym się kierujemy.
Firma Dream House Brokers powstała z misją spełniania marzeń naszych Klientów o zakupie lub wynajmie wymarzonej nieruchomości. Wśród tak dużej konkurencji na rynku cechuje nas innowacyjne podejście do sprzedaży i wynajmu nieruchomości, polegające m.in. na tworzeniu wirtualnych spacerów oraz doświadczona kadra brokerów, którzy świetnie znają lokalny rynek. Rzetelnie zajmą się oni sprzedażą nieruchomości klientów, którzy obdarzą nas zaufaniem powierzając nam swoje domy, mieszkania, lokale oraz działki. Oprócz możliwości sprzedaży oraz zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym jak i wtórnym za pośrednictwem naszej firmy, mocnym elementem oferty, który nas wyróżnia jest dział Najmu i Wynajmu nieruchomości. To właśnie tutaj nasi klienci indywidualni, którzy zakupili nieruchomość inwestycyjnie, mogą poczuć się komfortowo i bezpiecznie powierzając nam zarządzanie swoimi lokalami. Również klienci biznesowi są bardzo często odbiorcami naszych usług, a poszukiwanie mieszkań dla siebie bądź dla swoich pracowników powierzyło nam już wiele firm, które działają na naszym lokalnym rynku. Tylko u nas, w jednym miejscu, mogą Państwo otrzymać darmowe doradztwo na temat rynku nieruchomości, porównać rynek pierwotny do wtórnego, uzyskać darmową wycenę swojej nieruchomości, odbyć rozmowę kredytową z doradcą finansowym oraz otrzymać fachową pomoc i zniżki na usługi od firm, z którymi współpracujemy przy wykańczaniu, projektowaniu, urządzaniu, sprzątaniu itp. Kompleksowa obsługa i profesjonalne wsparcie w każdym aspekcie zarządzania nieruchomościami sprawia, że mogą Państwo spać spokojnie wiedząc, że ich własność jest w dobrych rękach. To właśnie tutaj spełniają się marzenia, spełnij również swoje odwiedzając nas w naszym oddziale. Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę stworzoną na potrzeby każdego klienta.
Garden One jest to firma zajmująca się architekturą, aranżacją i projektowaniem ogrodów od 2005 r. Siedziba firmy oraz szkółka roślin ozdobnych znajduje się w Kolbuszowej Górnej, obok ceramiki Winerberger.

Działamy na terenie całego Podkarpacia, w szczególności w Rzeszowie, Mielcu, Tarnobrzegu, Kolbuszowej i okolicznych miejscowościach. Pragniemy, aby wykonywane przez nas projekty i ich realizacja była na jak najwyższym poziomie. Oferta dostosowana jest do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy, bierzemy udział w wysokiej jakości szkoleniach, jako jedyni w Polsce sprowadzamy rośliny z Japonii. Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy z firmą Garden One, która przyniesie wiele satysfakcji i pozytywnych doświadczeń.

Swoim Klientom oferuje szeroki wachlarz usług związanych z architekturą zieleni m.in:

– projektowanie ogrodów przydomowych,
– projektowanie terenów użyteczności publicznej,
– architektura ogrodowa,
– ogrody feng-shui,
– kompleksowe usługi ogrodnicze,
– obmiary terenu i inwentaryzacje,
– drenaże, odwodnienia i nawodnienia,
– oświetlenia i iluminacje,
– budowa nawierzchni ogrodowych ,
– nasadzanie i kompozycje roślinne,
– zakładanie trawników,
– dekoracje i meble ogrodowe.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “KARABELA” Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w lutym 1993 r. Obecnie jest jedną z największych firm świadczących usługi outsourcingowe. Jesteśmy postrzegani jako solidny partner o ustabilizowanej pozycji rynkowej. Świadczymy kompleksowe usługi:
ochrony osób i mienia,
instalacji i obsługi systemów zabezpieczeń technicznych,
utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych,
konwojowania wartości pieniężnych,
szkoleniowe, cateringowe, wypoczynkowe, rehabilitacyjne i reklamowe
W ciągu 25 lat funkcjonowania stworzyliśmy Grupę Kapitałową KARABELA. Zatrudniamy łącznie ponad 4300 pracowników.
Trzy budynki nr 37, 38, 39 przy ulicy Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie wykonane w technologii tradycyjnej: stropodach w odwróconym układzie warstw pokryty papą, stropy kondygnacji żelbetowe – wylewane, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, schody klatek schodowych i szyby windowe żelbetowe – wylewane, elewacja, docieplenie o grub. 18 cm styropian, stolarka okienna z szybami zespolonymi z trzema uszczelkami, płytki na balkonach z izolacją systemową, wentylacja mechaniczna wywiewna. W mieszkaniach ogrzewanie i ciepła woda dostarczane będzie z sieci cieplnej miejskiej MPEC.
Lokale mieszkalne w stanie wykończeniowym obejmującym: drzwi wejściowe antywłamaniowe, ścianki działowe, instalacje elektryczną, teletechniczną i videodomofonową, instalację wod-kan., instalację C.O. z grzejnikami z głowicami termostatycznymi, tynki cementowo-wapienne kat. III, wylewki, parapety wewnętrzne.
Firma Koltex Recykling s.c. z siedzibą w Kolbuszowej swoją aktywność na rynku produkcyjnym rozpoczęła w 2012 roku. Od początku działalności świadczy usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych. Obecnie spółka zajmuje się całym procesem recyklingu, zaczynając od skupu odpadów z tworzyw sztucznych po gotowy produkt którym jest folia i worki śmieciowe. Koltex Recykling prowadzi również usługi granulacji i mielenia tworzyw sztucznych oraz skup każdej ilości odpadu z tworzyw sztucznych, przemiałów oraz zlepów.

Koltex Recykling dba nie tylko o lokalny sport, ale też o środowisko. Przetwarzając surowce wtórne ogranicza wykorzystanie surowców pierwotnych, co przekłada się na ochroną środowiska oraz ochronę naturalnych zasobów. Skupując odpad, a także przetwarzając go redukuje tony nieprzydatnej już folii, a tym samym przyczynia się do dbałości o nasze środowisko, tworząc nowy produkt z wykorzystaniem starego.
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza jest publiczną techniczną uczelnią Akademicką stanowiącą część narodowego systemu edukacji i nauki.

Prowadzimy kształcenie oraz podejmujemy zadania naukowo – badawcze i rozwojowe zgodnie z potencjałem naukowym kadry w dziedzinach nauki przez nią reprezentowanych oraz zgodnie z uprawnieniami podstawowych jednostek uczelni.

Poprzez współpracę z władzami regionalnymi, władzami samorządowymi, przemysłem i środowiskiem kultury doskonalimy programy kształcenia przygotowując absolwentów do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, gospodarczym i kulturalnym w wymiarze lokalnym i narodowym.
PRO COUNSEL is a Polish company specializing in manufacturing wide range of fillers for fiber optic cables.

We offer a reliable and high quality source of products. We often work on short lead times. We are focused on service, advanced technologies and innovation.

Our mission is provide the following targets:

– offer a high quality products, services and fast delivery to the fibre optics and broadcast technologies segments of the telecommunications industry

– looking for the best solutions for our costumers requirements

– focus on innovation, expertise, clear objectives

The secret of our success has always been a strong customer focus and a systematic approach to improving our brands and products.

We do everything to maintain and further enhance our products.

Customer satisfaction is not an exhortation. It is a work process, the result of being responsible for the faith and trust confided in us by our customer.

Radio WAWA – jedyna stacja w Polsce grająca wyłącznie polską muzykę. Zawsze polskie hity wszechczasów, słuchaj przez internet. Radio Wawa to jedna z pierwszych polskich komercyjnych stacji radiowych, obecnie sieć rozgłośni lokalnych. 

Orzeźwiająca, poprawiające samopoczucie, dodające energii na cały dzień, relaksująca, idealna dla ludzi aktywnych, uprawiających sport, wspomagająca pracę całego organizmu krążenia i odporności organizmu.
Rosendahl is the leading global supplier of manufacturing solutions for cable and wire. Our core competencies include extrusion, SZ-stranding, optical fiber and corrugation.

From first contact onwards, we provide customized high quality solutions and personal support to ensure total customer satisfaction. Rosendahl is a business unit of Rosendahl Nextrom GmbH.
Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest międzynarodowym portem lotniczym położonym w województwie podkarpackim, 14 km od centrum Rzeszowa we wsi Jasionka. W 2017 roku z lotniska skorzystało 694 tys. pasażerów, co dało mu 7. miejsce w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Wśród lotnisk cywilnych w Polsce port w Jasionce posiada drugą (ex aequo z Pyrzowicami) co do długości po stołecznym Lotnisku Chopina drogę startową o wymiarach 3200 × 45 m. Pole wzlotów oraz lotnisko w Jasionce powstały w roku 1941 tuż przed wybuchem wojny sowiecko-niemieckiej. W pobliżu lotniska przebiegają: droga krajowa nr 9, autostrada A4 oraz droga ekspresowa S19. Port lotniczy leży przy drodze wojewódzkiej nr 869 łączącej drogę krajową nr 9 (Rudna Mała) z drogą ekspresową S19 (Jasionka). Między miastem a portem lotniczym kursują autobusy MPK Rzeszów. Przystanek autobusowy znajduje się 50 m przed terminalem pasażerskim, natomiast przystanek w centrum miasta usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworców PKP Rzeszów Główny i PKS Rzeszów przy ulicy Bardowskiego oraz na Placu Wolności.

Atutem lotniska jest duży i monitorowany parking dla samochodów osobowych oraz autobusów liczący 950 miejsc.

Jasionka jest korzystnie usytuowana pod względem geograficznym (największa w kraju liczba dni lotnych) i ukształtowania terenu (płaskie podejścia i brak przeszkód naturalnych).
Jesteśmy jedną z największych spółek działających na polskim rynku brokerskim. Suma składek naszych klientów wynosi ponad 200 mln zł. rocznie. Obsługujemy 500 podmiotów różnych branż, w tym notowanych w indeksie WIG 20 oraz 2 mln polis na życie i zdrowie. Nasz potencjał to 45 brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, innowacyjne wsparcie IT, a także gwarancje bezpieczeństwa: polisa OC na sumę 15,1 mln EUR, D&O na 5 mln PLN, bezpieczeństwo informacji oraz certyfikat ISO 9001:2015. Spółka STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi została założona w 1998 roku przez trójmiejskich specjalistów z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych. W pierwszym etapie funkcjonowania naszym priorytetem stało się wypracowywanie innowacyjnych procedur obsługi klienta, rozwój kompetencyjny oraz wdrażanie zaawansowanego wsparcia technologicznego.
Bazując na długookresowej strategii działalności sukcesywnie stawaliśmy się jednym z wiodących brokerów ubezpieczeniowych w kraju, przekonując do siebie największe przedsiębiorstwa polskiej gospodarki. Poza standardową ofertą obsługi brokerskiej wyspecjalizowaliśmy się w ochronie ryzyk zarządzania (D&O), ubezpieczeniach morskich, świadczeniu nowoczesnych rozwiązań ochrony inwestycji oraz ubezpieczeń grupowych na życie i zdrowie. Wraz z ideą „Sprawdzonego bezpieczeństwa” będącej konsekwencją rozwijanej strategii rozwoju pomagamy przedsiębiorcom i organizacjom z sukcesem zarządzać ryzykiem ich działalności. Kierujemy się filozofią bazującą na odejściu od stereotypów i kreatywnym zastosowaniu nowoczesnych narzędzi pozwalającą na efektywne podniesienie jakości i standardów bezpieczeństwa naszych klientów.

Pin It on Pinterest