Zdjęcie główne

Fundacja Stali Rzeszów

Fundacja Stali Rzeszów została założona w 2020 roku. Jej głównym celem jest niesienie pomocy mieszkańcom Podkarpacia oraz wspieranie akcji prospołecznych. Stal Rzeszów jako Klub w swoich działaniach koncentruje się nie tylko na odnoszeniu sukcesów sportowych, ale także na budowaniu lokalnej społeczności, która może na siebie liczyć w trudnych sytuacjach. Stanowimy nierozerwalny element historii Rzeszowa i jesteśmy bardzo zżyci z naszym miastem i regionem, promując go w kraju i na świecie oraz pomagając jego mieszkańcom, gdy przyjdzie taka potrzeba.

MISJA FUNDACJI STALI RZESZÓW

Mając pełną świadomość, że nasze działania wpływają na społeczność oraz otoczenie, w którym funkcjonuje Klub, realizujemy misję klubu społecznie odpowiedzialnego, otwartego i inspirującego. Prowadzimy działania społecznie użyteczne, szczególnie na rzecz dzieci i młodzieży, wspieramy ich właściwy rozwój oparty o pozytywne wartości oraz prowadzimy działalność charytatywną w zakresie poprawy warunków oraz jakości życia osób znajdujących się w trudnej sytuacji. Wiemy i rozumiemy, że wiele z tych osób boryka się z licznymi problemami – zarówno natury zdrowotnej, jak i materialnej. Chcemy, by nasi fani czuli, że Stal Rzeszów jest z nimi i razem tworzymy wspaniałą biało-niebieską rodzinę, na którą wszyscy mogą liczyć.

NASZE PRZEDSIĘWZIĘCIA

Pomoc dla Ukrainy

Wsparcie akcji „Szlachetna Paczka”

Szlachetna Paczka to jeden z najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce, który pozwala dotrzeć do konkretnych rodzin i wesprzeć je w codziennym życiu, znaleźć odpowiedzi na niektóre ich bolączki i problemy. Stal Rzeszów (SMS, Akademia i Klub) dołączyły i wsparły tę niesamowitą akcję.

Zbiórka na chorego Wojtusia Ziarnika

Fundacja Stali Rzeszów przeprowadziła zbiórkę pieniędzy na niespełna trzyletniego Wojtusia Ziarnika, który miał zdiagnozowane skrajne wodogłowie, wadę mózgowia, niedowład spastyczny 4 kończynowy, padaczkę i przebyte zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Dzięki ofiarności Kibiców i sympatyków Stali Rzeszów, udało nam się zebrać ponad 14 000 złotych.

Organizacja turnieju e-sportowego w trakcie pandemii: „Podkarpackie Mistrzostwa FIFA 20”

Każdy z klubów piłkarskich ma swoją społeczność, która w 2020 roku została zmuszona dzielnie przeczekać kwarantannę. Postanowiliśmy więc dostarczyć im nieco rozrywki i przywrócić smak sportowej rywalizacji. Wraz z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej oraz portalem PodkarpacieLIVE zaprosiliśmy kluby do udziału w turnieju, którego zwycięzca zgarnął tytuł Mistrza Podkarpacia w FIFA20. W turnieju wzięły udział aż 72 drużyny!

85. urodziny najstarszego posiadacza karnetu na mecze Stali Rzeszów

Na osiemdziesiąte piąte urodziny pana Eustachego Pańczaka – najstarszego posiadacza karnetu na mecze Stali Reszów – Fundacja Stali Rzeszów postanowiła zrobić jubilatowi małą niespodziankę. Kibica osobiście odwiedził Sławomir Szeliga – ulubiony zawodnik pana Eustachego – który podarował mu koszulkę oraz porozmawiał z osobą pamiętającą największe sukcesy biało-niebieskich.

Wesprzyj Fundację Stali Rzeszów!

Bezpieczna forma przekazywania darowizn za pomocą systemu PayPal.
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany do systemu płatności PayPal.
Nie masz konta? Możesz w bezpieczny sposób dokonać darowizny za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

Przelew tradycyjny

Wpłać darowiznę w tytule przelewu wpisując: „Darowizna na cele statutowe Fundacji Stali Rzeszów, KRS: 0000827607” i wesprzyj działalność Fundacji Stali Rzeszów!

Nazwa: Fundacja Stali Rzeszów
Adres: ul. Hetmańska 69, 35-078 Rzeszów, Polska
IBAN (PLN): PL 06 1090 2590 0000 0001 4967 4478
IBAN (EUR): PL 17 1090 2590 0000 0001 4985 5379
IBAN (USD): PL 95 1090 2590 0000 0001 4985 6497
Nazwa banku: Santander Bank Polska S.A.
Bank SWIFT: WBKPPLPP

Pin It on Pinterest