Artykuły
Jacek Małyszek sędzią spotkania Stal Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
PZPN wyznaczył arbitrów do sędziowania meczów w ramach I rundy Pucharu Polski. Spotkanie pomiędzy Stalą Rzeszów a Podbeskidziem Bielsko-Biała poprowadzi Jacek Małyszek.
Jacek Małyszek z Lublina będzie sędzią sobotniego spotkania pomiędzy Stalą Rzeszów a Podbeskidziem Bielsko-Biała w 1/32 Pucharu Polski. 41-letni arbiter prowadził w poprzednim sezonie 14 meczów na poziomie Fortuna I ligi oraz jeden w ramach I rundy Pucharu Polski.
Ostatnim spotkaniem sędziowanym przez Małyszka był półfinał baraży o awans na zaplecze PKO BP Ekstraklasy, rozegrany pomiędzy GKS-em Katowice a Stalą Rzeszów. Nasz zespół wygrał wówczas na wyjeździe 2-0 po bramkach Michalika i Sylwestrzaka.
W poprzednim sezonie sędzia Małyszek pokazał 64 żółte kartki i żadnej czerwonej w 16 prowadzonych meczach, co dało średnią równą czterem żółtym kartonikom na spotkanie.
Obsada sędziowska na pozostałe mecze I rundy Pucharu Polski:
13 sierpnia (czwartek):
Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki, godz. 16:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Lechia Zielona Góra – Świt Skolwin (Szczecin), godz. 16:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Zagłębie Lubin, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, godz. 20:30, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
14 sierpnia (piątek):
Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków, godz. 16:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Jaguar Gdańsk – Puszcza Niepołomice, godz. 17:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Sandecja Nowy Sącz – Raków Częstochowa, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
GKS Bełchatów – Legia Warszawa, godz. 20:30, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
15 sierpnia (sobota):
Pniówek Pawłowice – Sokół Ostróda, godz. 14:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Polonia Nysa – Górnik Łęczna, godz. 16:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
KKS 1925 Kalisz – Korona Kielce, godz. 16:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Unia Skierniewice – Widzew Łódź, godz. 16:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Unia Janikowo – Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
Stal Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 16:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Karpaty Krosno – Stal Mielec, godz. 16:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Resovia – Piast Gliwice, godz. 16:30, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
GKS Tychy – Wisła Płock, godz. 19:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Kraków, godz. 19:29, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Odra Opole – Lech Poznań, godz. 20:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
16 sierpnia (niedziela):
Orlęta Radzyń Podlaski – Pogoń Siedlce, godz. 15:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin, godz. 16:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Błękitni Stargard – Warta Poznań, godz. 16:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Chrobry Głogów – Cracovia, godz. 17:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Dotyczy meczu
Stal Rzeszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
Najnowsze aktualności
Damian Kos sędzią meczu z GKS-em Katowice
sobota, 04/05/2024Damian Kos (Wejherowo) będzie sędzią meczu 31. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Katowice a…
STUDIO PRZEDMECZOWE | Hetmańska 69 #60 – GKS Katowice
piątek, 03/05/2024W studio przedmeczowym przed spotkaniem 31. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Stalą…
Kacper Paśko: W sobotni wieczór można się spodziewać dobrego meczu [ROZMOWA]
piątek, 03/05/2024– Przygotowujemy się na trudny mecz, z mocnym rywalem, ale jedziemy na Śląsk po punkty…