#ESG

SMS Stal Rzeszów włącza się w akcję Rowerowy Maj – dołącz do nas!

środa, 30/04/2025

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Stali Rzeszów po raz kolejny włącza się w ogólnopolską kampanię Rowerowy Maj, promującą zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i ekologiczne środki transportu. Przez cały maj zachęcamy naszych uczniów, nauczycieli, trenerów oraz całą społeczność Stali Rzeszów do codziennych dojazdów do szkoły na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce.

Rowerowy Maj to największa akcja w Polsce propagująca aktywne podróże do szkoły i przedszkola. Każdy przejazd ucznia jest nagradzany specjalną naklejką do rowerowego dzienniczka – to nie tylko dobra zabawa, ale też sposób na budowanie zdrowych nawyków i dbanie o środowisko.

W akcji uczestniczy także Miasto Rzeszów, które już po raz kolejny zaprasza mieszkańców do wspólnego świętowania finału kampanii. Z tej okazji 18 czerwca odbędzie się przejazd ulicami Rzeszowa zakończony piknikiem w Parku Jedności Polonii z Macierzą.

Harmonogram wydarzenia:

  • Zbiórka: 11:30, Rynek w Rzeszowie
  • Start przejazdu: 12:00
  • Meta i rozpoczęcie pikniku: 13:30, Park Jedności Polonii z Macierzą

Na miejscu czekać będą liczne atrakcje: miasteczko rowerowe, dmuchańce, gry i zabawy z nagrodami, występy artystyczne oraz wspólne grillowanie. Uroczyste wręczenie nagród dla najbardziej aktywnych uczniów, klas i szkół zwieńczy całą kampanię.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów SMS Stal Rzeszów oraz sympatyków naszego Klubu do aktywnego udziału w Rowerowym Maju i wspólnego świętowania finału akcji!

Ruszajcie z nami – dla zdrowia, dla frajdy, dla środowiska!

Do zobaczenia na trasie!

Najnowsze aktualności