Wszystkie aktualności

Andreja, witamy w domu! Andreja Prokić piłkarzem Stali Rzeszów

czwartek, 08/07/2021

Andreja Prokić został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 32-letni pomocnik związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Andreja Prokić to piłkarz bardzo dobrze znany kibicom biało-niebieskich. Serb trafił do Stali Rzeszów przed sezonem 2010/2011, przechodząc z FK Turbina (Vreoci), w którym we wcześniejszych rozgrywkach zdobył 18 goli. Prokić występował przy Hetmańskiej 69 przez trzy sezony, które zaowocowały transferem do wówczas pierwszoligowego GKS-u Bełchatów. 32-letni pomocnik bronił również barw GKS-u Katowice i Stali Mielec. W sumie Prokić rozegrał 49 meczów na poziomie Ekstraklasy oraz niemal 150 spotkań w I lidze.

Wiemy, jakim sentymentem kibiców Stali cieszy się Andreja, ile dał im radości, gdy grał w Rzeszowie. To ważny aspekt, ale dla nas jeszcze istotniejsze były jego umiejętności. Prokić jest zawodnikiem kreatywnym, grającym zdecydowanie i wykorzystującym na boisku swoje doświadczenie. Podpisanie z nim kontraktu jest kolejnym przykładem ambicji i celów naszego klubu – powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

Andreja, witamy w domu!

Najnowsze aktualności