Wszystkie aktualności

Bartłomiej Poczobut na zasadzie transferu gotówkowego odchodzi do Puszczy Niepołomice

piątek, 01/09/2023

Bartłomiej Poczobut, który od początku okresu przygotowawczego wyrażał chęć odejścia ze Stali Rzeszów do Ekstraklasy, na zasadzie transferu gotówkowego przeszedł do Puszczy Niepołomice.

Bartłomiej Poczobut do Stali Rzeszów trafił przed sezonem 2021/2022 z Widzewa Łódź i z miejsca stał się bardzo ważną częścią drużyny, jednym z liderów na boisku oraz w szatni.

Był jednym z najważniejszych ogniw w zespole, który wywalczył awans do Fortuna 1 Ligi, rozgrywając 29 meczów ligowych w swoim pierwszym sezonie w biało-niebieskich barwach, zdobywając w nich 3 bramki. Do tego zanotował 2 występy w Fortuna Pucharze Polski.

„Poczo” jeszcze bardziej się rozkręcił się na zapleczu polskiej Ekstraklasy. Zaliczył 31 meczów ligowych, w których 8 razy pokonał bramkarzy rywali. Dodatkowo zagrał w meczu barażowym przeciwko Bruk-Bet Termalice Nieciecza, a także w 2 meczach pucharowych, przeciwko Koronie Kielce zdobywając bramkę.

Od początku okresu przygotowawczego do sezonu 2023/2024 Bartek wyrażał chęć odejścia do Ekstraklasy, bo gra w niej to od zawsze był jego cel oraz marzenie.

Mocno o niego zaczęła zabiegać Puszcza Niepołomice i po dojściu do porozumienia z klubem z Małopolski, „Poczo” przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do tego zespołu.

Bartek, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Najnowsze aktualności