Artykuły

Bartosz Wolski: „Może taki zimny prysznic był nam potrzebny”

piątek, 23/10/2020

Wypowiedzi przed meczem 10. kolejki II ligi piłkarskiej udzielił Bartosz Wolski - zawodnik Żurawii. Najbliższe spotkanie Stal Rzeszów rozegra w Kaliszu, z miejscowym KKS-em.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Cóż tu dużo mówić. Nie ważne, czy jest się dobrym w meczach. Chodzi o to, żeby wygrywać te spotkania. Przyszedłem tu po to, żeby pomóc zrobić ten awans i myślę, że to jest głównym celem, a to czy indywidualnie będę dobrze się prezentował to już raczej sprawa drugorzędna. Mamy swoje priorytety i musimy konsekwentnie dążyć do tego, by zostały one zrealizowane – mówi Bartosz Wolski, pomocnik Stali Rzeszów.

Jeżeli chodzi o mecz z rezerwami Śląska Wrocław. Myślę, że mimo wszystko pierwsza połowa była nieco wyrównana, szczególnie początki były nasze. Rezerwom Śląska udało się strzelić bramkę i tak to się skończyło. W drugiej połowie wyszliśmy na rywala wyżej, nie udało nam się jednak strzelić tej bramki, choć było kilka takich okazji na wyrównanie. Zostaliśmy dwa razy skontrowani i przegraliśmy ten mecz 3:0. Przeciwnik był lepszy w tym meczu i to nie ulega wątpliwości, niestety. Uważam jednak, że lepiej raz przegrać 0-3, niż trzy razy 0:1. Może taki zimny prysznic był nam potrzebny – dodał zawodnik.

Trenerzy przedstawili nam, czego możemy spodziewać się w najbliższym meczu z KKS-em Kalisz. Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani do tego meczu. Wierzę w to, że uda nam się przywieźć trzy punkty. Nastawiamy się bojowo na to spotkanie. Będziemy robić wszystko, by to, co zostało nam przedstawione przez trenerów, zostało zrealizowane – zakończył Wolski.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Dotyczy meczu

Stal Rzeszów - Skra Częstochowa,
KKS Kalisz
II Liga 2020/2021

0:2

Najnowsze aktualności