Artykuły

Bartosz Wolski: „Myślę, że w tej lidze nie ma spotkań łatwiejszych czy trudniejszych”

czwartek, 22/04/2021

Po dwóch zwycięstwach biało-niebieskich przyszedł czas na mecz z beniaminkiem eWinner II ligi - KKS-em Kalisz. Przed meczem 29. kolejki wypowiedzi udzielił Bartosz Wolski — pomocnik Żurawi.

O spotkaniu ze Śląskiem II Wrocław

Jeżeli chodzi o same sprawy piłkarskie, to nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, patrząc na poprzednie spotkania. Graliśmy w niektórych lepiej, a mimo to przegrywaliśmy. Na pewno można powiedzieć, że ten mecz wygraliśmy z charakterem.

O traceniu bramek przez drużynę

To, że tracimy bramki, nie wynika z tego, że gramy dobrze w ataku, a źle w obronie. Dzięki wysokiemu graniu obrony udaje się nam odbierać piłkę wysoko, z czego mamy dużo sytuacji podbramkowych. Wiadomo, często się przydarzy tak, że nie uda się nam odebrać tej piłki wysoko, a rywal to wykorzysta i rzuci piłki za plecy obrońców.

O swojej dobrej dyspozycji w ostatnich spotkaniach

Myślę, że dostałem więcej zaufania od trenera. Zagrałem kilka spotkań z rzędu i myślę, że udowodniłem, że warto na mnie stawiać. Nagroda zawodnika miesiąca to też jest zasługa zespołu.

O współpracy z Marcelem Kotwicą i drużyną

Dobrze gra mi się z Marcelem. Potrafimy się uzupełniać. Myślę, że z innymi zawodnikami ta współpraca też dobrze wygląda. Może kibic nie dostrzeże tego, jak my to widzimy z naszej perspektywy, ale tak faktycznie jest.

O najbliższym meczu z KKS-em Kalisz

Myślę, że tej lidze nie ma spotkań łatwiejszych czy trudniejszych. Każdy mecz jest o trzy punkty i wychodzimy z takim samym nastawieniem, jak do każdego meczu i myślimy o tym, by zgarnąć trzy punkty. Tym bardziej, że gramy u siebie.

Najnowsze aktualności