Filmy

BDS Instal zostaje z nami!

wtorek, 29/09/2020

BDSInstal Sp. z o.o. Sp. K. jest samodzielną firmą usługowo-produkcyjną branży instalacyjnej założoną w 2008r. w Rzeszowie.

Działalność firmy koncentruje się na wykonawstwie prac montażowych w zakresie wszelkiego typu instalacji wewnętrznych mechanicznych, sanitarnych oraz sieci i przyłączy zewnętrznych, zwłaszcza sieci cieplnych preizolowanych, sieci gazowych i technologicznych. Od 2009r. BDSInstal wykonuje także instalacje wentylacji, klimatyzacji i odpylania, a od 2012 r. oferuje także wykonawstwo robót w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki instalacyjnej, systemów  kontroli dostępu, monitoringu, teleinformatyki oraz AKPiA.

Swoim Klientom proponują także montaż wszelkiego typu urządzeń i linii technologicznych w zakładach produkcyjnych oraz wykonywanie robót remontowych i/lub inwestycyjnych konstrukcji stalowych obiektów oraz stalowych konstrukcji wsporczych urządzeń i instalacji.

W kooperacji ze współpracującymi z BDSInstal na bieżąco firmami specjalistycznymi proponują także usługi w zakresie:

– projektowania instalacji oraz doradztwa w procesie inwestycyjnym uzyskiwania pozwolenia na budowę,
– wykonawstwa robót budowlanych.

Z uwagi na zatrudnianą wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną oraz doświadczonych pracowników produkcyjnych swoim Klientom oferują także profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Najnowsze aktualności