Artykuły

Biało-niebieska, czyli jak sponsorzy Stali Rzeszów wspierają lokalną społeczność – AXELO

czwartek, 09/04/2020

W kolejnym artykule z cyklu Biało-niebieska, który przybliża działania dla lokalnej społeczności prowadzone przez sponsorów Stali Rzeszów, przedstawiamy firmę AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu

Firma AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu to kolejny sponsor Stali Rzeszów, który pojawia się w cyklu pt. „Biało-niebieska”, którego celem jest pokazać szerzej, jak firmy współpracujące z naszym klubem oddziałują na lokalną społeczność, dbają o środowisko ukochanego Podkarpacia i jakie z działań prospołecznych realizują, by nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale także zadbać o swoje otoczenie.

AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu jest tą z firm, które mimo kryzysu i ciężkiej sytuacji na rynku postanowiły wesprzeć lokalną społeczność. Dla nas to duma i radość, że razem tworzymy takie środowisko. Czym dla Was jest działalność prospołeczna i jak ważna jest ona dla Waszej firmy?

„W tym niezwykle ciężkim czasie nasza firma wspiera nie tylko przedsiębiorców, ale także bierze czynny udział w akcjach pomocowych dedykowanych lekarzom i szpitalom” – mówi adwokat Radosław Ostrowski, wspólnik zarządzający w AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu.

„Pomagamy m.in. Szpitalowi im. Świętego Michała Archanioła, który został wyznaczony jako pierwsza linia frontu w walce z koronawirusem w województwie podkarpackim. Naszym celem jest pomoc w bieżącej działalności szpitala poprzez dostarczenie niezbędnych środków finansowych i rzeczowych, potrzebnych zarówno personelowi jak i pacjentom. Uważamy, że zapewnienie odpowiedniego sprzętu i środków umożliwi szpitalowi prowadzenie skuteczniejszej walki z chorobą COVID-19 i niesienie pomocy potrzebującym.

Świadczycie również wsparcie pro publico bono dla przedsiębiorców sektora MŚP. Na czym ono polega?

AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu dołączyło także do akcji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz wsparcia w czasach epidemii. Dołączyliśmy do listy kancelarii, które nieodpłatnie (pro publico bono) pomogą przedsiębiorcom sektora MŚP przy wypełnianiu i składaniu przedmiotowych wniosków o ulgi czy wsparcie.

W związku z zaistniałą sytuacją nasi eksperci na bieżąco monitorują i informują o zmianach, zagrożeniach i najważniejszych działaniach, jakie przedsiębiorcy powinni podejmować w obecnej chwili. Informacje te wysyłane są bezpośrednio newsletterami, a także komunikowane przez serwis www oraz w mediach społecznościowych AXELO.

Musimy założyć, że w chwili obecnej wielu przedsiębiorców może mieć mniejsze lub większe problemy i poszukują dla siebie najlepszych rozwiązań. W jaki sposób możecie im pomóc?

AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu uruchomiło pakiet doradczych usług pomocniczych dla przedsiębiorców. Mogą wspomóc przedsiębiorców w przeprowadzeniu audytu obecnej sytuacji firmy,  dokonaniu oceny możliwości zastosowania w ich sytuacji konkretnych rozwiązań przewidzianych rządowym pakietem pomocowym, a także w ich wdrożeniu. Doradcy AXELO proponują również inne sposoby naprawcze, których celem jest zminimalizowanie negatywnych skutków obecnej sytuacji na działalność biznesową klientów. Na uwadze mamy również wsparcie  przedsiębiorców w szybszym powrocie do działalności w normalnych warunkach i dalszego, stabilnego rozwoju biznesu.

Obszary, w jakich AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu może Państwu pomóc:

  • KWESTIE PRACOWNICZE I BEZPIECZEŃSTWO PRACOWNIKÓW
  • PODATKI, ULGI I KOSZTY
  • WSPARCIE DLA ZARZĄDÓW, WSPÓLNIKÓW I RAD NADZORCZYCH
  • REALIZACJA BIEŻĄCYCH PROCESÓW PRAWNYCH I BIZNESOWYCH
  • KONTRAKTY I TRANSAKCJE HANDLOWE

Kontakt:

E-mail: axelo@axelo.pl

Telefon: +48 17 230 65 80

Najnowsze aktualności