Artykuły

Biało-niebieska, czyli jak sponsorzy Stali Rzeszów wspierają lokalną społeczność – Dream House Brokers

wtorek, 07/04/2020

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers jest pierwszym ze sponsorów Stali Rzeszów, od którego zaczynamy nowy cykl, mający na celu pokazać szerzej, jak firmy te oddziałują na lokalną społeczność, dbają o środowisko naszego ukochanego Podkarpacia i jakie z działań prospołecznych realizują, by nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale także zadbać o swoje otoczenie.

Jako członkowie biało-niebieskiej rodziny, także firma Dream House Brokers mocno działa lokalnie i pomaga chociażby w walce z koronawirusem. Jak dziś wygląda Wasza aktywność w tym obszarze?

„Zaangażowanie i poświęcenie naszych wspaniałych lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych jest godne docenienia i szacunku. Jako przedsiębiorcy bardzo dużo zawdzięczamy lokalnej społeczności i czujemy się zobowiązani do niesienia jej pomocy. W związku z tym również medykom, w miarę możliwości, chcieliśmy dać coś od siebie. Przez cały kwiecień wszystkie wykonywane przez nas usługi będą świadczone dla nich za symboliczną złotówkę” – mówi Adrian Kuś, CEO Dream House Brokers.

„Ponadto, już od 12 marca, jako pierwsze biuro nieruchomości, informowaliśmy o zagrożeniu i przygotowaliśmy plakat jak temu zapobiegać. Na czas pandemii przygotowaliśmy specjalne stanowisko do obsługi klienta oraz wdrożyliśmy niezbędne procedury dla naszych brokerów, by maksymalnie zadbać o zdrowie naszych pracowników oraz Klientów.”

Jak wiemy, Wasza oferta jest dość bogata i szeroka. Jak sami klienci mogą do Was dotrzeć, by z niej skorzystać w obecnej sytuacji?

„To prawda, działamy kompleksowo. Wśród tak dużej konkurencji na rynku cechuje nas innowacyjne podejście do sprzedaży i wynajmu nieruchomości. A dowodem na to są wirtualne spacery każdej naszej oferty oraz profesjonalne filmy promujące inwestycje wraz z działaniami podejmowanymi w social mediach, gdzie znajduje się teraz duża grupa odbiorców” – dodaje Adrian Kuś.

„Mocną stroną naszej firmy jest Dział Najmu i Wynajmu nieruchomości. To właśnie tutaj nasi klienci indywidualni, którzy zakupili nieruchomość inwestycyjnie, mogą poczuć się komfortowo i bezpiecznie powierzając nam zarządzanie swoimi lokalami.”

Aktualnie umożliwiliśmy naszym klientom dotarcie do nas, poprzez dyżury online. Codziennie od 10:00 do 16:00 mogą połączyć się z nami przez platformę Zoom, numer pokoju: 779 766 6854.

Podczas takich spotkań odpowiadamy na pytania oraz prezentujemy nieruchomości, które mamy w ofercie” – podkreśla Justyna Jarecka Kierownik ds. Rynku Pierwotnego.

Najnowsze aktualności