Artykuły

Błażej Szczepanek: „Im dalej w las, tym styl będzie jeszcze lepszy dla oka”

piątek, 11/09/2020

Wypowiedzi przed spotkaniem Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz udzielił pomocnik Stali Rzeszów - Błażej Szczepanek.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Od początku przyjścia do Stali pracuje na najwyższych obrotach po to, aby zbierać minuty i grać jak najlepiej. Cieszę się, że zyskałem zaufanie trenera i liczę, że w kolejnych meczach w tym sezonie będę zbierał jak najwięcej minut – powiedział Błażej Szczepanek, pomocnik Stali Rzeszów.

fot. Artur Ruszała

Analizujemy każdego rywala. W tej lidze każdy mecz chcemy wygrywać i chcemy zdobywać ważne dla nas trzy punkty. Tak naprawdę tylko to się liczy. Liczymy na to, że zwycięska passa będzie kontynuowana i na to pracujemy każdego dnia. Myślę, że im dalej w las, tym ten styl będzie jeszcze lepszy dla oka – zaznaczył młodzieżowiec biało-niebieskich.

Wiemy, że rywal na pewno będzie chciał zdobyć swoje pierwsze trzy punkty, bo jak wiemy, w dwóch pierwszych kolejkach przegrał. Mogą wykazać się chęcią zdobycia bramek i mogą być zdeterminowani, by wygrać swój pierwszy mecz. Spodziewamy się, że będą chcieli przyjechać tu po zwycięstwo, ale my jesteśmy na to gotowi i mamy nadzieję, że zgarniemy pełną pulę punktów – zakończył Szczepanek.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Dotyczy meczu

Stal Rzeszów - Górnik Polkowice,
Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2020/2021

0:1

Najnowsze aktualności