Artykuły

Błażej Szczepanek: „Nie oglądamy się na nikogo”

piątek, 13/11/2020

W najbliższą sobotę na Hetmańskiej 69 zostanie rozegrane spotkanie między Stalą Rzeszów, a Bytovią Bytów. Wypowiedzi przed spotkaniem udzielił zawodnik Stali – Błażej Szczepanek.

W pierwszej połowie daliśmy Motorowi stworzyć zbyt wiele sytuacji i musieliśmy stać nieco niżej w obronie. Ale w drugiej połowie już zaczęliśmy kontrolować ten mecz. Dość niefortunna bramka niestety przeważyła o zwycięstwie naszych rywali. Jest lekki niedosyt, bo może gdybym ja wykorzystał swoją sytuację, czy gdyby sędzia nie odgwizdał spalonego, to moglibyśmy ten mecz wygrać albo chociaż zremisować — powiedział Błażej Szczepanek, pomocnik biało-niebieskich.

Nominalnie jestem środkowym pomocnikiem, ale sztab szkoleniowy. po analizie przeciwnika. dostrzegł ich słabsze punkty w pewnym elemencie i postanowił dać mi szansę na tej nowej dla mnie pozycji. Czy się udało, to już nie mnie to oceniać. To, gdzie będę grał, zależy tylko i wyłącznie od trenera. Na każdej pozycji trzeba dać z siebie maksimum — zaznaczył młodzieżowiec Stali.

Nie oglądamy się na nikogo i w każdym meczu chcemy zdobywać trzy punkty. Wtedy na pewno będziemy na miejscach, które są premiowane awansem. W tabeli jest dość ciasno, natomiast kilka wygranych meczów z rzędu na pewno dałoby nam poczucie dobrze wykonanej pracy przez tą jesień — dodał zawodnik Żurawi.

Na pewno wyjdziemy na Bytovię z chęcią rywalizacji i zdobycia trzech punktów. I tylko to nas będzie interesować. Sztab już przygotował pewien plan na mecz, który chcemy wykonać. Bytovia na pewno jest niewygodnym rywalem i będzie chciała zrobić wszystko, żeby wywieźć trzy punkty — zakończył Szczepanek.

Dotyczy meczu

Stal Rzeszów - Bytovia Bytów,
Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2020/2021

3:3

Najnowsze aktualności