Wszystkie aktualności

Bogusław Leśnodorski: Jestem pod dużym wrażeniem Stali Rzeszów

środa, 15/04/2020

Dzisiaj gościem Krzysztofa Stanowskiego w Kanale Sportowym był były prezes Legii Warszawa - Bogusław Leśnodorski, który w bardzo miłych słowach wypowiedział się o pracy wykonywanej w naszym Klubie.

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Gościem środowego „Hejt Parku” Krzysztofa Stanowskiego w Kanale Sportowym był były prezes Legii Warszawa – Bogusław Leśnodorski, który w bardzo miłych słowach wypowiedział się o pracy wykonywanej w naszym Klubie.

Jestem pod bardzo dużym wrażeniem tego, co prezes Rafał Kalisz i ta ekipa tam robi. Uważam, że ten Klub jest na prostej drodze, by za kilka lat stać się bardzo znaczącym ośrodkiem sportowym – powiedział Bogusław Leśnodorski.

Gość środowego programu docenił również rozwój stolicy województwa podkarpackiego na przestrzeni ostatnich lat.
Kilka lat nie byłem w Rzeszowie i jestem pod bardzo dużym wrażeniem tego miasta – dodał były sternik warszawskiej Legii.

Kanał Sportowym jest nowym medium sportowym na rynku, które w bardzo szybkim tempie osiąga znakomite zasięgi. Na co dzień subskrybuje go ponad 225 tysięcy ludzi, a odcinek programu z Bogusławem Leśnodorskim oglądało na żywo blisko 20 tysięcy widzów. Założycielami i głównymi twórcami Kanału Sportowego są znani dziennikarze Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Michał Pol oraz Krzysztof Stanowski.

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Najnowsze aktualności